Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převoz zvířat


Miku

Recommended Posts

Guest servisman

co jsem měl bejvalýho psa tak ten pokud jsem jel s ním si ležel na přední sedačce či v nohách spolujezdce,na stáří chrněl na sedačce za mnou opřený hlavou o loketní opěrku.

To bych monl psa pak zabalit do krabice a poslat vlakem:autPes potřebuje sledovat a ne býti ve tmě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

co jsem měl bejvalýho psa tak ten pokud jsem jel s ním si ležel na přední sedačce či v nohách spolujezdce,na stáří chrněl na sedačce za mnou opřený hlavou o loketní opěrku.

To bych monl psa pak zabalit do krabice a poslat vlakem:autPes potřebuje sledovat a ne býti ve tmě

Když jsem měla výstavní čubinku, tak jezdívala na okně ( to jsem měla fávo , tam se vešla) a zpátky z výstavy se už válela vzadu na sedačce, vepředu nikdy nechtěla být. A tenhle náš puberťák je naučen na zadní sezení též....ale nejvíc je na podlaze za mou sedačkou,tam se krásně vejde a když zastavím tak pak vyskočí a sedne si aby viděl co se děje, jinak během jízdy o něm ani nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jak se říká každý podle sebe ať si udělá co mu vyhovuje,jednak záleží podle auta kam jej dát.Viděl jsem taky psa v přepravce a daný na střeše na zahrádce

:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nedělám na střeše zahrádka a tam přepravka se psem.V autě 5 dospěláků kufr nervaný takže pes by do auta nevešel jen na klín.Tak byl nahoře.Ten musel býti vyvětranej na rok dopředu,ještě že bylo chladněji .Já jsem zprvu nechápal ale i toto se stává.Vem že to není nokde zakázaný;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když třeba takový labrador může mít 50-60 kg tak to potom už překračuješ povolené zatížení střechy :D, nehledě k tomu, že ho tam sám ani nezvedneš, natož ještě s nějakou klecí o velikosti přívěsného vozíku :D... to je fakt na hlavu převážet psa na střeše. Ale zažil jsem, že na cvičáku kam jsem chodil vozil vedoucí toho cvičáku štěně vlčáka v kufru škodovky 120, nevím jestli to bylo v rámci výcviku, ale pro psa to asi moc příjemný nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moj zlaty retriever je este stale stena a je nauceny sediet alebo lezat na zadnom sedadle.no najradsej ma ked si zo zadu stupne do predu a predne laby ma medzi prednymi sedackami a pozera von cez predne okno.sranda je ked v zakrute neudrzi rovnovahu a nechtiac ma oslinta.

takto jazdim len kratucke vzdialenosti a samo ze upne pomaly.niekde dalej ako 10km som s nim ani nebol inac by som to riesil asi popruhmy nato urcenymi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Původně zaslal: Lavak_Bob

Původně zaslal: Cacorka.S

Také máme labladora a jezdí vzadu, bud si lehne na sedačku a nebo na podlahu,ale to musí sám. Uvažuji o těch pásech z důvodu bezpečnosti. Ale zavírat psa do kufru, to je nemyslitelné pro mě. Nehledě na to, že některý pes nesnáší nevidět ven a pak zvrací. I oni mají právo na pohodlí při cestování a co se týče toho, nemít binec v autě po psovi,tak bych ho nemohla mít ani doma....prostě i to auto se dá přece uklidit, vždyť to jsou naši miláčci a členové rodiny.

Psik nezvracia preto ze nic nevydi ale preto ze nieje zvyknuty na vozenie v aute a to pohupovanie mu sposoby ten problem.S tmou to nema nic spolocne.Psik nieje s cukru ako mi ludia a teda aspon mojmu Nemeckemu ovciakovy to absolutne nevadi. S radostou si tam sam vhupne lebo vie ze ide na trening alebo na vylet. A nemusim potom nic cistit :papa

No tak to bychom se nedohodli nikdy...pes se tmou trestá pokud vím..a o tom zvracení se zeptej u veterináře....jsem pejskařem odmala a něco bych za ta leta měla už znát :aut

No asi toho moc predsa len nevies. Tmave a co najmensie miesto je prirodzena skrisa psovytych seliem kde sa citia bezpecne. Ci uz psi, vlci, kojoty a pod. Robia si tam brloch a rodia no nich mladata. Venujem sa amatersky kynologii (pravdaze kynologom nie som) takze troska o tom viem. A ze sa pes tresta tmov to pocujem prvy krat. A ze psik vracia s tmy :bojim asi by si mala vymenit veterinara. Aj clovek ktory by sa nikdy neviezol v aute by zvracal (pravdaze zalezi od konkretneho cloveka alebo psika. Niektory stym vobec nemaju problemi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Lavak_Bob.... čti aspoň pozorně, nenapsala jsem, že pes zvrací ze tmy, ale některý,který nemá možnost vidět ven a naopak....tak jako lidi, kteří nesnesou například cestu zády. A do kufru bych zavřela i tebe to ti povím :P

Napodobne :P:papa:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...