Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převoz zvířat


Miku

Recommended Posts

Guest servisman

vozil jsem vzadu na sedačce.jinak mám krátké vodítko asi 1 m nastavitelné co se dává do patice pásu a pes má jako kšíry.Sice mám sítku za zadními sedadly ale pes si nezvyk v kufru jezdit,tak je vzadu s polovičkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Driver: je to teprve 5-ti měsíční štěně :D a na zadní sedadla u sedana se mu nechce,nehledě na to,že ho nemám pod kontrolou (navíc auto mám v kůži :D)

Takže zatím jezdíme takhle ale není to ideální :(

Nedovedu si představit prudce zabzdit a mít psa na zadním okně (stejně by se tam nevlezl)

Prodávají se pro psy úvazky na pás,máte někdo s nima zkušenost?

[upravil dne 20.11.07 Miku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne nauc psika jazdit v kufri. Ak si nevies poradit vyhladaj pomoc kynologa. Ja svojho krizenc nemeckeho ovciaka tak vozim v 306ke a je uplne vpohode.Sam si tam uz vlezie.Ma to vela vyhod.Nebudes mat spinave auto.Nemusis ho mat pod kontrolov a je tam aj psychologicky efekt ze ked psik nic nevidi tak pekne caka a nic nevystraja.Pravda chce to zvyk.Najprv ho zatvorit len na par sekund neskor kratsie trasy az zvladnes ako mi aj 100km vzdialenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Driver: hezky, co to mas za drobecka??:D

No labradora si asi poznal, ale už ho bohužel nemám u sebe doma, ale občas ho zajedu vyvenčit. On se jako štěně naučil jezdit na tom zadním platu a bohužel to tak praktikuje i teď i když už má dost problém se tam nacpat, ale jakmile sundám opěrky tak je hned na okně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No labradora si asi poznal, ale už ho bohužel nemám u sebe doma, ale občas ho zajedu vyvenčit. On se jako štěně naučil jezdit na tom zadním platu a bohužel to tak praktikuje i teď i když už má dost problém se tam nacpat, ale jakmile sundám opěrky tak je hned na okně :)

prave ze jsem nevedel presne, jako labrador mi to sice prislo ale zdalo se mi to moc velky..:D je fakt peknej;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Vám do toho kecat, ale jestli se máte rádi, tak ty pesany dávejte do kufru a za síť. Mít s volně pohozeným psem havárku může taky skončit dost blbě - ten pesan pěkně přiletí zezadu a domlátí člověka jako nic... Airbagy a pyropásy jsou pak dobrý akorát na houby, když je zlomený vaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také máme labladora a jezdí vzadu, bud si lehne na sedačku a nebo na podlahu,ale to musí sám. Uvažuji o těch pásech z důvodu bezpečnosti. Ale zavírat psa do kufru, to je nemyslitelné pro mě. Nehledě na to, že některý pes nesnáší nevidět ven a pak zvrací. I oni mají právo na pohodlí při cestování a co se týče toho, nemít binec v autě po psovi,tak bych ho nemohla mít ani doma....prostě i to auto se dá přece uklidit, vždyť to jsou naši miláčci a členové rodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Také máme labladora a jezdí vzadu, bud si lehne na sedačku a nebo na podlahu,ale to musí sám. Uvažuji o těch pásech z důvodu bezpečnosti. Ale zavírat psa do kufru, to je nemyslitelné pro mě. Nehledě na to, že některý pes nesnáší nevidět ven a pak zvrací. I oni mají právo na pohodlí při cestování a co se týče toho, nemít binec v autě po psovi,tak bych ho nemohla mít ani doma....prostě i to auto se dá přece uklidit, vždyť to jsou naši miláčci a členové rodiny.

Psik nezvracia preto ze nic nevydi ale preto ze nieje zvyknuty na vozenie v aute a to pohupovanie mu sposoby ten problem.S tmou to nema nic spolocne.Psik nieje s cukru ako mi ludia a teda aspon mojmu Nemeckemu ovciakovy to absolutne nevadi. S radostou si tam sam vhupne lebo vie ze ide na trening alebo na vylet. A nemusim potom nic cistit :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bišona a sedí na sedadle spolujezdce a pozoruje okolí. Občas někoho upozorní na naši přítomnost, když stojíme na semaforech. Problém však nastane, když jeden v naší X5, kde spouští pravidelně čidlo nezapnutých pásů a následnou signalizaci, nebo když zamkne nastartované auto s běžící klimatizací na 16 stupňů a něco málo pod hodinu se do něj nemůžete dostat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

pokud převážím na zadním sedadle tak je krátké vodítko jako uvaz pro psa takže pes ti ani nepřeletí sedadlo,a pokud co pak zadní cestující vzadu dej si pak otázku kolik lidí vidíš že jsou vzadu opásány pásem,každý desátý.A pokud dupneš na brzdu tak dopspělého máš za krkem taky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lavak_Bob

Původně zaslal: Cacorka.S

Také máme labladora a jezdí vzadu, bud si lehne na sedačku a nebo na podlahu,ale to musí sám. Uvažuji o těch pásech z důvodu bezpečnosti. Ale zavírat psa do kufru, to je nemyslitelné pro mě. Nehledě na to, že některý pes nesnáší nevidět ven a pak zvrací. I oni mají právo na pohodlí při cestování a co se týče toho, nemít binec v autě po psovi,tak bych ho nemohla mít ani doma....prostě i to auto se dá přece uklidit, vždyť to jsou naši miláčci a členové rodiny.

Psik nezvracia preto ze nic nevydi ale preto ze nieje zvyknuty na vozenie v aute a to pohupovanie mu sposoby ten problem.S tmou to nema nic spolocne.Psik nieje s cukru ako mi ludia a teda aspon mojmu Nemeckemu ovciakovy to absolutne nevadi. S radostou si tam sam vhupne lebo vie ze ide na trening alebo na vylet. A nemusim potom nic cistit :papa

No tak to bychom se nedohodli nikdy...pes se tmou trestá pokud vím..a o tom zvracení se zeptej u veterináře....jsem pejskařem odmala a něco bych za ta leta měla už znát :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...