Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

I: červené led žárovky


sucram®

Recommended Posts

Chtěl jsem se zeptat zda někdo máte v klasických světlech na PUG 106 (novější model) LED žároky? Mám na mysli brzdové a obrysové, případně couvačky ... Na zadních světlech je tuším taková odrazka, nebude to dělat problém? Že by se to odráželo, přeci jen to jsou diody a vypadají jako bodové ne jako rozptylky.

ba15s.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brácha si namontoval na 206ku čirou mlhovku a dal do ní právě tuhle LED žárovku, ale bylo to na prd, ty ledky svítí moc bodově takže se světlo vůbec neodráželo od paraboly a v mlhovce svítil akorát červený bod. Ale zkus to namontovat do klasických červených světel, uvidíš jak to bude vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Brácha si namontoval na 206ku čirou mlhovku a dal do ní právě tuhle LED žárovku, ale bylo to na prd, ty ledky svítí moc bodově takže se světlo vůbec neodráželo od paraboly a v mlhovce svítil akorát červený bod. Ale zkus to namontovat do klasických červených světel, uvidíš jak to bude vypadat.

jn toho se právě bojím ... zkusím je tam dát do sériových světel a uvidím co to udělá ... když tak pak hodím foto ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem je též zkoušel do zadních světel (307),ale jak říkal Driver tak jsou na (pííííííííp).To světlo se nerosptyluje a proto nebudeš mít osvětlenou celou plochu odrazky.A namluvě o úpravě plastového dílu cvětla,v kterym jsou ty žárovky,aby se tam ta dioda vešla.I když u tebe (206) se to může lišit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...