Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aj takto moze skoncit 405-ka


mi16

Recommended Posts

Navrhoval bych udělat sraz Peugeot Clubu v Letovicích a myslím, že najít tam ty sráče by neměl být problém. Pak by stačilo vzít je do lesa, svlíct do naha, ostrým nožem nařezat kůži na zádech a pověsit je za ní na nejbližší strom. Přeřezat achylovky a nechat je tam, aby se o ně zvířátka postarala. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, koukám že sockám se dostalo něco pod ruce a tak se ukázali...zauřily i synka...

v prvním díle sem mu přál aby se mu ten šutr odraženej od skla potkal s hlavou a v dalších dílech sem jen čekal kdy je konečně trefí ta činka, ale měli nějak moc štěstí...:myslim

prostě jednoduchý lidi, co jinýho od nich čekat že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvíhať si adrenalín kvôli takým c0c0tom nemá zmysel, preto som to ani celé nedopozeral. verím v spravodlivosť osudu... takže ak sa tí zmrdi jedného pekného dňa za jazdy zoznámia s kamiónom, prípadne nejakým zdravým urasteným stromom, čaká ich presne to isté. to video však už na net nebude mať kto zavesiť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co byste pořád lámali ruce a nadávali do kokotů?

Pokud to auto je jeho tak ať si to třeba hodí ze skály nebo podpálí, pro mě za mě.

Pár krát sem jezdil s autama destruction derby v lomu. - jé to sem neměl říkat! Teď mě všichni virtuálně zmlátí a polámou ruce!

:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Co byste pořád lámali ruce a nadávali do kokotů?

Pokud to auto je jeho tak ať si to třeba hodí ze skály nebo podpálí, pro mě za mě.

Pár krát sem jezdil s autama destruction derby v lomu. - jé to sem neměl říkat! Teď mě všichni virtuálně zmlátí a polámou ruce!

:roll

no taky mám takových destrukcion pár za sebou :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...