Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loupání laku


Viper86

Recommended Posts

Nevím jak se to stalo, ale odloupl se mi vrchní bezbarvý lak na slouku u dveří, ploška asi 10cm čtverečních a má zubaté okraje a vypadá to že se bude olupovat dál.Jak tomu zbránit a nějak pěkně to opravit?Kamarád mi povídal at' si koupím leštící houbičku a přeleštím to a následne nastříkám bezbarvým lakem který posléze vyleštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Viper86

Nevím jak se to stalo, ale odloupl se mi vrchní bezbarvý lak na slouku u dveří, ploška asi 10cm čtverečních a má zubaté okraje a vypadá to že se bude olupovat dál.Jak tomu zbránit a nějak pěkně to opravit?Kamarád mi povídal at' si koupím leštící houbičku a přeleštím to a následne nastříkám bezbarvým lakem který posléze vyleštím.

tahle oprava te v lakovne vyjde tak na 300 kila , neriskuj s experimentama a svěř to odbornikum , přinejhoršim máš zaruku na praci:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, při lakování nebyl řádně připraven podklad, proto se bezbarvý lak nedokázal uchytit a loupe se.

Už jsem to také řešil - jestli máš známého lakýru, tak ho požádej o "kytičku" na zabrušování nebo šmirgl pod vodu 1000 a jemnější, lehce to přebruš, aby se zdrsnil podklad a schodily hrany a vem to bezbarvym lakem, na rozleštění laku ti bude při troše trpělivosti stačit i tempo.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mikagen

Bohužel, při lakování nebyl řádně připraven podklad, proto se bezbarvý lak nedokázal uchytit a loupe se.

Už jsem to také řešil - jestli máš známého lakýru, tak ho požádej o "kytičku" na zabrušování nebo šmirgl pod vodu 1000 a jemnější, lehce to přebruš, aby se zdrsnil podklad a schodily hrany a vem to bezbarvym lakem, na rozleštění laku ti bude při troše trpělivosti stačit i tempo.:super

tady pravděpodobně nebyl dodrženej správnej postup o dodržení zaschnutí mezi vrstvama,lak byl stříkanej na hodně zaschlou barvu a už se nespojil a po čase se začne odlupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...