Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

dostanu do 206 17 kola?


betmen206

Recommended Posts

omlouvám se jestli už tu toto téma bylo......ale nějak sem nic nenašel.......chci se zeptat jestli se dají do 206 nacpat 17 kola 205/40 .......... mám tam ted´16 205/45 a přijde mi že tam pořád zbývá dost místa...............ale radši se ptám abych si něco nekoupil a pak se netloukl do hlavy:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

205 je na 206 běžná šířka. Je otázka jak moc to máš snížený a kolik místa máš v podbězích. Ale jestli to není nic brutálního že by to už teď bylo na milimetry, problém by nastat neměl.

Já teda do toho nechci moc kecat, ale na 206 bežný šířka 205:myslim. Já tedy 206tku měl. ale samo že origo kola a ty byly 185. Určitě by tam šli o něco širší, ale 205.... Nyní mám 205 na 307 a myslím že v předním podběhu je to akorát. Samo že záleží na ET ráfku, ale vystrkovat kola ven a dávat 205/40 .. Jen můj názor, to už je dost tvrďárna, myslím tím jízdu. Né že by to nebylo určitě hezký ale praktický na naše cesty:myslim:myslim Je fakt že neradím jen to byl můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Já teda do toho nechci moc kecat, ale na 206 bežný šířka 205:myslim.

Tak mi do toho nekecej, vím co píšu ;):D

Na CC sou povolený (rozuměj v techničáku psaný) dva rozměry. 195/55 R15 a 205/45 R16. Na RC se v továrně dávaly 205/40 R17. Záleží na motorizaci a výbavě. Otázka jízdního komfortu je pak samozřejmě jiná kapitola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: betmen206

jj v techničáku mám taky napsaný 205/45 R16 takže těch 205 asi bude běžných.................no a co se týče komfortu..............tak už ted je to chvilkama dost tvrdý takže si myslím že už mě ty 205/40 R17 moc nepřekvapí

Je to v poho.Na 306 mám 17" a podvozek KW,je to sice tvdší,ale auto jede jak po kolejích.Prostě paráda,zvykl jsem si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo však těd jak to je na těch R16 tak to sedí nádherně...................ale co je větší to je lepší:roker takže se vrhnu na ty 17 ................. bral bych ty stejné co má SPEEDLINE CORSE ale vůbec na ně na netu nemůžu narazit.........a ty co tam jsou ty sou dovezené z IT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: betmen206

jo však těd jak to je na těch R16 tak to sedí nádherně...................ale co je větší to je lepší:roker takže se vrhnu na ty 17 ................. bral bych ty stejné co má SPEEDLINE CORSE ale vůbec na ně na netu nemůžu narazit.........a ty co tam jsou ty sou dovezené z IT

Já mám ty moje na prodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marty777

Původně zaslal: betmen206

jj v techničáku mám taky napsaný 205/45 R16 takže těch 205 asi bude běžných.................no a co se týče komfortu..............tak už ted je to chvilkama dost tvrdý takže si myslím že už mě ty 205/40 R17 moc nepřekvapí

Je to v poho.Na 306 mám 17" a podvozek KW,je to sice tvdší,ale auto jede jak po kolejích.Prostě paráda,zvykl jsem si.

Kucí jeden asi neodbornej dotaz. Co je velký je lepší. Asi teda jo, ale já měl 195x65x15 a nyní mám 205x55x16, takže ještě pořád slušnou výšku pneu. Ale při porovnání velikosti je to skoro stejný. Myslím když postavíš tyto dvě kola k sobě, zůstává stále výška. Takže když budu zvětšovat liťák a snižovat

profil, bude to stále to stejný (je tam malý nepatrný rozdíl) ale určitě to nebude tak pohodlný a spodek bude dostávat na našich cestách pěkný prdy (ramena, čepy, tlumiče,..). Je to tak ??:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Takže když budu zvětšovat liťák a snižovat

profil, bude to stále to stejný (je tam malý nepatrný rozdíl) ale určitě to nebude tak pohodlný a spodek bude dostávat na našich cestách pěkný prdy (ramena, čepy, tlumiče,..). Je to tak ??:mrk:mrk

Ano, správná úvaha. Je to všechno otázka priorit. Zálleží-li ti na vzhledu a jízdních vlastnostech, vol nižší profil, za cenu nižšího jízdního komfortu a vyššího opotřebení podvozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Kucí jeden asi neodbornej dotaz. Co je velký je lepší. Asi teda jo, ale já měl 195x65x15 a nyní mám 205x55x16, takže ještě pořád slušnou výšku pneu. Ale při porovnání velikosti je to skoro stejný. Myslím když postavíš tyto dvě kola k sobě, zůstává stále výška. Takže když budu zvětšovat liťák a snižovat

profil, bude to stále to stejný (je tam malý nepatrný rozdíl) ale určitě to nebude tak pohodlný a spodek bude dostávat na našich cestách pěkný prdy (ramena, čepy, tlumiče,..). Je to tak ??:mrk:mrk

Jo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: marty777

Původně zaslal: betmen206

jj v techničáku mám taky napsaný 205/45 R16 takže těch 205 asi bude běžných.................no a co se týče komfortu..............tak už ted je to chvilkama dost tvrdý takže si myslím že už mě ty 205/40 R17 moc nepřekvapí

Je to v poho.Na 306 mám 17" a podvozek KW,je to sice tvdší,ale auto jede jak po kolejích.Prostě paráda,zvykl jsem si.

Kucí jeden asi neodbornej dotaz. Co je velký je lepší. Asi teda jo, ale já měl 195x65x15 a nyní mám 205x55x16, takže ještě pořád slušnou výšku pneu. Ale při porovnání velikosti je to skoro stejný. Myslím když postavíš tyto dvě kola k sobě, zůstává stále výška. Takže když budu zvětšovat liťák a snižovat

profil, bude to stále to stejný (je tam malý nepatrný rozdíl) ale určitě to nebude tak pohodlný a spodek bude dostávat na našich cestách pěkný prdy (ramena, čepy, tlumiče,..). Je to tak ??:mrk:mrk

Měl jsem 16" teď mám 17",a neměnil jsem nic,kromě tlumičů,ale ne,proto že by odešly,ale bylo to jak houpačka,teď mám KW a je to to pravý

[upravil dne 20/11/07 marty777]

post-0-14109597213653_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...