Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uchází tlak z pneu


Boob

Recommended Posts

Koupil jsem si nove zimaky,v pneuservisu nechal nasadit na plecháče,nechal nahustit na 2,2 a zacal jezdit. Po tydnu jsem zkontroloval tlak a ejhle na jednom kole 1,9-ostatni OK. Dohustil na 2,2 a po tydnu zase cca 1,9. Ostatní kola drží pořád tlak 2,3 jen to jedno pořád zlobí. Zkoušel jsem vyměnit ventilek ale pořád beze změny. Problem je že se to po tydnu vyfoukne tak o 0,3atm. i když auto jezdí denně nebo i když cely tyden stoji před domem. Nenapaá někoho čím by to mohlo být? Slyšel jsem radu že mám do pneu nalít cca 2dl mlíka,co vy na to?:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

Koupil jsem si nove zimaky,v pneuservisu nechal nasadit na plecháče,nechal nahustit na 2,2 a zacal jezdit. Po tydnu jsem zkontroloval tlak a ejhle na jednom kole 1,9-ostatni OK. Dohustil na 2,2 a po tydnu zase cca 1,9. Ostatní kola drží pořád tlak 2,3 jen to jedno pořád zlobí. Zkoušel jsem vyměnit ventilek ale pořád beze změny. Problem je že se to po tydnu vyfoukne tak o 0,3atm. i když auto jezdí denně nebo i když cely tyden stoji před domem. Nenapaá někoho čím by to mohlo být? Slyšel jsem radu že mám do pneu nalít cca 2dl mlíka,co vy na to?:P

No stav se v pneuservise kde ti to obouvali, je možný že špatně těsní ventil v ráfku, nebo je někde nečistota na ráfku, oni to sundají přetěsní vymění ventil, případně ho podmáznou tmelem a bude to gut;) neměli by za to nic chtít, je to vlastně reklamace

[upravil dne 18/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odjezd do pneuservisu....dělalo mi to na elektronu s novým ventilkem (celým-ne jen vtiřek).

Sundali pneu očistili ráfek, konstatovali horší stav ráfku a čímsi namazali místo kam dosedá pneu s tím že půjde hůř sundat...

To vše v rámci "záruky"

Mlíko jsme leli do kopačáku a volejbalových míčů.... a fakt to pomáhalo ;)

[upravil dne 18/11/07 JaZa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě v tom bude mít prsty začínající rez na dosedacích plochách pneu nebo pod ventilkem.. ja když měním gumy po delší době (gord na starších plechách) tak si to nechám shodit, dosedací plochy přetáhnu ocelovým kotoučem ve fryčce, natřu dobrým základam, pak vrchní ať je to hladké a mám na dlouho vystaráno.. ;). Sice trochu pracnější ale 100 procentní! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

Koupil jsem si nove zimaky,v pneuservisu nechal nasadit na plecháče

Jestli si přinesl svoje plecháče a uchází ti buď gumová kuželka ventilku, nebo ventilek, nebude to na reklamaci. Možná jen ten ventilek, pokud budeš tvrdit, že ti tam dali jiný, než tam byl, ale pokud ti uchází vzduch kolem přiruby kuželky, to není jejich vina (i když to mohlo začít ucházet po tom, co s tím hýbali při montáži ventilku). Ta už tam byla. Já proto chci vždy při nějakém přezouvání rovnou i novou kuželku. Stojí cca 20,. a je klid.

Původně zaslal: Boob

Slyšel jsem radu že mám do pneu nalít cca 2dl mlíka,co vy na to?:P

A co si pomůžeš?? Neřeknu do mičudy, která se točí všemi směry, ale v pneumatice? Buď ti uschne ten lívanec na dně a bude tvořit závaží, nebo při jízdě se odstředivou silou rozprostře jako kroužek ve středu běhounu po obvodě a stejně se nedostane tam, kam chceš.

[upravil dne 18.11.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem letos kupoval nové plecháče i zimní gumy přes internet. Vše mi obuli, vyvážili a dovezli domů. Po dvou dnech bylo vždy na předním levém jen 1,6. Jel jsem do servisu, ať na to mrknou. No a našli uprostřed disku malinkou dírku skrz, přes kterou to valilo ven. Když bych je měl starší, tak bych to nechal bodnout a hotovo, ale u nového je to škoda. Tak mi poslali jiný disk, akorát, že jsem musel dvakrát do servisu a platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...