Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rele-zadní mlhovky


Medion

Recommended Posts

Guest servisman

co mrknu na schéma jak na to str.333.tak je to jasný

zadní mlhy jdou přes pojistku F 18 ke spínači světel mlhovek na pin 1B odkud je brán kabel i ke kontrolce zadní mlhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

heh...tak už mě mlhovky svítěj....:super

doma sem měl rozdělaný světla,měnil žárovky a pořád nic.tak sem si řekl,že se v tom nebudu šťourat a zajedu k autoelektrikářoj.dnes sem u něj byl a jako mazec.....oddělali jsme světlo,sěl si zjistit jakej kábl vede k žárovce aby sme mohli změřit jestli je v tomkabelu šťáva.zjistili jsme jakej to je kábl,zapojili světlo a pak mi řekl ať je rozsvítim.a oni normálně svítili :o:aut nic sme s tim nedělali a prostě svítili.elektrikář mi řekl:asi se mě auto leklo a radči začalo svítit.takže sem mu poděkoval a fičel domu.jen doufám,že až pojedu v pátek na technickou,že budou svítit jinak jako..:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo tak sem se dnes chystal na STK.kontroluju,jestli všechno svítí a ejhle mlhovky opět nejdou.tak sem zajel ke známému aby jsme změřili jestli teče šťáva.měřim,měřim a nic.když sme vyndali žárovku(mlhovku)tak tam proud normálně jde a když se dá žárovka zpět tak se proud stratí.čumim na to jak puk,páč elektrika mi moc neříká.nevíte někdo čím by to mohlo být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to někde špatnej spoj ,nebo skoro přerušenej drát.Na měření napětí není potřeba skoro žádný proud.Voltmetr má obrovský vnitřní odpor.takže ukáže když tam teče třeba jen 50miliampér.Přitom na žárovku 21W potřebuješ skoro 2ampéry.nejlépe zkoušet metodou starou sto let.Žárovka třeba 21W v objímce s dráty a postupně od přepínače a pojistek zkoušet proti kostře.kde se nerozsvítí v tom úseku je chyba.Je to všechno o hledání.a je potřeba pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Nooo tak sem se dnes chystal na STK.kontroluju,jestli všechno svítí a ejhle mlhovky opět nejdou.tak sem zajel ke známému aby jsme změřili jestli teče šťáva.měřim,měřim a nic.když sme vyndali žárovku(mlhovku)tak tam proud normálně jde a když se dá žárovka zpět tak se proud stratí.čumim na to jak puk,páč elektrika mi moc neříká.nevíte někdo čím by to mohlo být.

prud sa nestrati, iba nedokaze tiect tak vysoky prud, aby rozsvietil ziarovku. Takze svieti len mala ziarokvka ako napr. v skusacke. Mne to podobne robilo v zasuvke na TZ. smerovky blikali len na skusacke a na ziarovke nie. Tak som pozrel kostru a bola to kostra. Takze ako pisal niekto neskor pozriet s kablom+ziarovkou hned za spinacom na packe. Najskor bude ale problem pri svetle v narazniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...