Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTORADIO DO 307


Hary

Recommended Posts

Původně zaslal: Hary

Všechny zdraví, uvažuji o výměně autorádia, originál hraje dobře, ale moc nedrží rádia a nemá MP3. Excistuje nějaké lepší rádio,aby byly informace na displeji a šlo ovládat taky u volantu,díky Harry

jak mam rozumet pojmu "nedrzi radia" a jakej typ radia tam mas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro na každé značkové rádio jdou dokoupit redukce jak na ovládání pod volantem, tak i na zobrazování údajů v kapličce. Je ale otázka ceny. Nejlevnější jsou údajně na Panasonic. Řešilo se to tu už mnohokrát. Já osobně mám dobré zkušenosti s touto firmou: www.autohifijanecek.cz - zavolej a uvidíš. Určitě ale bude podobně specializovaná firma i v Ostravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja som to originalne radio vyhodil, dal som tam Alpine CDA 9853R a hraje to o hodne lepsie, je to narez, akurat tie repro treba vymenit...... alebo aspon odzvucit, bo strasne strpaju......

original radia byvaju v tychto nizkych triedach aut totalne sunty.....sem tam aj v tych vysokych.....

Ale toto origo je odpad.... samozrejme panel vyberam, bo by mi tam dlho nevydrzalo,a hned by ho niekto slohol.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...