Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČR:SR jak to skončí?


Pe.Tr

Recommended Posts

meli ho pojmenovat Banka, to by se naslo dobrovolniku :D

to ze stavi knihovnu jsem rikal ja, byla to ironie, a pokud se podivas na tu hromadu kam vyvazeji hlinu, tak uz staci jen oset travou a bude to pomerne presne vystizeny tvar :D

bohuzel se obavam, ze najit penize na narodni stadion bude vyrazne jednodussi, nez na knihovnu. je to popularnejsi mezi lidem hospodskym... a sparta potrebuje z neceho zatahnout dluhy, ktere jsou na soucasnem stadionu. zvlastni, ve vetsine zapadnich zemi se fotbalove stadiony stavi ZA mestem, aby bylo kde parkovat, pro pripad utkani tam jezdi autobusy z nejake te konecne, a je klid. Jen u nas se holt musi postavit fprostredku mesta.

At ho postavi nekde mezi Sestkou a Ruzyni, muzou tam udelat i zvlastni zastavku metra, kdyz uz tam jednou pujde, fanousci to budou mit blizko letiste a navic si tam muzou kricet do vyrvani hlasivek.

Medvede a to bud rad, ze jsi nevidel jak to tady vypadalo kdyz skoncili nazivo, ze jsi to jenom slysel. Jeste ze bylo 17. listopadu, zasahovka se jen pro jistotu presunula z demonstraci v centru sem na letnou :D

2BoneDaddy: prijed se nekdy podivat, jak moc maji opilci spolecneho s fotbalem ;)

to ze knihovna mohla byt jeste horsi, neznamena ze musime stavet tu mene horsi :D

2Buml: ktere heeerecky jsi myslel? Ty z CT1, Novy nebo Primy? Vcera obsadily vsechny tri kanaly :D

[upravil dne 18.11.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Narodni stadion mel stat v Ostrave , misto Vitkovickeho stadionu , plany ale zhatil fakt , ze z Prahy je to na sever dal nez naopak :D:D:D

Promiň, ale začínám mít s některýma slezanama osobní problém. Ten názor, že z Prahy je to na ostravsko dál než obráceně nesdílím a zrovna Ty jsi zářným příkladem toho, že je to přesně obráceně. Pokud se chystá klubový sraz, vždycky to má někdo blíž a někdo dál, jediný, kdo si ale stěžuje, že to nemá za bukem, to jsou někteří členové z ostravska. Na kolika srazech vyjma těch, které organizoval ZILA ve Frýdku jsi Ty konkrétně byl??? Já jsem byl z Prahy ve Frýdku 2x, 3x jsem byl i na príglu v Brně - a doposud jsem necítil důvod se tím nijak ohánět, prostě se mi chtělo a přijel jsem.

Pokud tedy je pro Tebe a některé další ostraváky problém dorazit na sraz třeba na Šumavu, proč nezorganizujete něco tam u Vás?? Nebo čekáš, že budu jezdit z Prahy do Beskyd a organizovat sraz, aby ho někteří měli dostatečně blízko svému nosu?

A tak bych mohl pokračovat do alelúja. V žádném případě si nepřeju fotbalový svatostánek na Letný, ale řekni mi jediný rozumný důvod, proč by měl být v Ostravě - jaký jiný zázemí tam máte kromě spousty prostor po hutích, které byste tím hřištěm zhodnotili?

Trochu jsem se možná rozjel, ale zamysli se nad tím, zda v tom není trochu pravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vvitty > jo vcera to byla sama herecka, to mas pravdu, ale ja mel konkretne namysli herecky na hristi;)

2 Medved > Moc pekne napsane a naprosty souhlas, bohuzel ublizenost nekterych spoluobcanu je donebevolajici:(

Co se umisteni tyce, navrh Vvittyho neni vubec spatnej a jeste se mi libil navrh na umisteni v zapadni casti metra Stodulky, tam je nevyuzitej vychod metra a okruh hned vedle

[upravil dne 18/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

jaaaaaj tak toto ja nesledujem lebo viem ako to skonci.cakal som vacssi debakel.ako vidim chlapci sa drzali :).ja by som nas futbal prirovnal ako vykrik do tmy.tri krat fuj a hanba.

a vsetky tie prachy a silne slova.ja by som ten futbal zrusil a dotoval nieco uzitocnejsie.este ze niesom fanusikom futbalu lebo by som sa urcite prepadol od hanby.

vsetka cest bratia , drzite sa vo vsetkom a ako som mal tu cest sledovat 3 minuty pri pohariku tak ste to dokonca brali vazne a to sa pri takom superovi ako sme my ceni.

ja som fan vssetkych dobrych futbalov aj hokejov ale nas futbal sa vybral inym smerom ako ten cesky. Nasi mozu ist hrat tak akurat Limpopo do Zimbabwe. Este ze mozeme fandit Cechom na MS. Congratulations brothers!:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...