Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy 406 hdi Break


Maros735

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

To ze pedal ztvrdne je normalni pote co se brzdy prehreji (ze 160 km/h brzdeni "na miste"). Je to proste bolest tohohle auta. :papa

nevím co používáte za brzdy ale to se mi nikdy nestalo a to jezdím i víc jak 160 km/h já mám kotouče Bremba a desky Textary na obou nápravách....

tak neco je treba jeste puvodni, a ostatni treba taky sjety, to vis, kazdej nema "miliony" aby je cpal do auta ;)

Miliony jo???? a to jako já??????? Brzdy je věc která tě umí zastavit,na tom se nedá šetřit......a nikdy šetřit nebudu......

Pánové já se taky rád svezu a proto na brzdách není dobrý šetřit N:roker:papa:papa:myslim:myslim:myslim:bojim:mad:a oleji a brzdách nešetřim a šetřid se nevyplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo - mému názoru na provoz auta je mnohem bližší názor Přemy a BIPOPa, tzn. dát autu veškerou možnou péči než obíhat vrakáče a hledat ještě použitelné brzdové destičky a přitom trnout, jak dlouho s nima ještě budu jezdit než to nevyjde a o někoho zastavím (nedejbože někoho sestřelím).

Na nápisu "Co neubrzdíš, neokecáš" je fakt hodně pravdy.

Pokud máš výdělek tak malý, že nejsi schopnej provoz auta utáhnout, tak si holt radši než přemýšlet kde co ošulit pořiď auto provozně bližší Tvým výdělkům (třeba Favoritů je plná Annonce) nebo holt jezdi vlakem. Každopádně já budu mít v okolí Jičína oči na stopkách a budu se snažit před 406kovýma kombajnama moc prudce nebrzdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda nevim, ale desticky za 1292,- Ferodo Target (auto Kelly) mi jako zadna zavratna suma neprijde. Ja pouzivam Ferodo Premier za 1833,- ktery sou trouchu tvrdsi a sem naprosto spokojenej. A ze po Praze dostavaj zahulit.

By me zajimalo kolik bys chtel aby ty desticky staly. A kupovat desky na vraku, tak to fakt komentovat nebudu:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jiný problém, a docela bych potřeboval srovnání s jinou 406. Je to 2,1TD bez ABS a při přerušovaném brždění si "vyšlapu posilovač". Prostě při 5-6 sešlápnutí už to brzdí bez posilovače takže se musí tvrdě šlapat. Nepříjde mě to moc normální a rád bych věděl jestli je to vlastnost nebo závada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...