Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy 406 hdi Break


Maros735

Recommended Posts

Stalo sa uz niekomu ,ze brzdovy pedal absolutne stvrdol a auto prestalo brzdit . Stalo sa to mne aj kamaratovy na 406 kym sa nam vsak podarilo auta dopravit do servisu zavada sa "sama "opravila a nedala sa identifikovat . Auto od vtedy brzdi normalne.

Dalsi jav brzdovy pedal zmakne a po jeho zatlaceni auto flekuje ako ked na automate pouzijete lavu nohu. Opat sa to prejavuje na oboch autach .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nejaky divny, kotouce, desky dobry? Jestli jsou dost sjety tak je to mozny. Jednou jsem testoval po meste chip, takze brzda - plyn a kdyz jsem uz dojizdel k posledni odbocce (brzdeni z 80 na 50) tak taky prestali jit a trvalo to cca 10 minut a byly jak predtim. Proste zkontroluj v jakym stavu ty brzdy mas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

To ze pedal ztvrdne je normalni pote co se brzdy prehreji (ze 160 km/h brzdeni "na miste"). Je to proste bolest tohohle auta. :papa

nevím co používáte za brzdy ale to se mi nikdy nestalo a to jezdím i víc jak 160 km/h já mám kotouče Bremba a desky Textary na obou nápravách....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

To ze pedal ztvrdne je normalni pote co se brzdy prehreji (ze 160 km/h brzdeni "na miste"). Je to proste bolest tohohle auta. :papa

nevím co používáte za brzdy ale to se mi nikdy nestalo a to jezdím i víc jak 160 km/h já mám kotouče Bremba a desky Textary na obou nápravách....

tak neco je treba jeste puvodni, a ostatni treba taky sjety, to vis, kazdej nema "miliony" aby je cpal do auta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: MatrixChose

To ze pedal ztvrdne je normalni pote co se brzdy prehreji (ze 160 km/h brzdeni "na miste"). Je to proste bolest tohohle auta. :papa

nevím co používáte za brzdy ale to se mi nikdy nestalo a to jezdím i víc jak 160 km/h já mám kotouče Bremba a desky Textary na obou nápravách....

tak neco je treba jeste puvodni, a ostatni treba taky sjety, to vis, kazdej nema "miliony" aby je cpal do auta ;)

Miliony jo???? a to jako já??????? Brzdy je věc která tě umí zastavit,na tom se nedá šetřit......a nikdy šetřit nebudu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Miliony jo???? a to jako já??????? Brzdy je věc která tě umí zastavit,na tom se nedá šetřit......a nikdy šetřit nebudu......

miliony bylo v uvozovkach, ale nejakej ten tisic a vys ta tva (sestka) spolkla... ne, neda, ale taky nejde menit brzdy pokazdy kdy uz me prijde ze to neni jako novy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Přema

Miliony jo???? a to jako já??????? Brzdy je věc která tě umí zastavit,na tom se nedá šetřit......a nikdy šetřit nebudu......

miliony bylo v uvozovkach, ale nejakej ten tisic a vys ta tva (sestka) spolkla... ne, neda, ale taky nejde menit brzdy pokazdy kdy uz me prijde ze to neni jako novy...

To máš pravdu ale já měním desky už tehdy když mají půlku sjetou pod půlku a mín ty brzdy se dřív zahřívají.... jsem asi magor ale tak to je.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotuce platnicky vsetko bolo nove menene asi 2000km pred tou udalostou orig peugeot prvovyrobca ,brzdovka dot5

v peugeot servise si s tym tiez lamali hlavu ale ziadnu chybu nenasli .

Ponukli mi pre nich klasicke riesenie budu menit suciastky :vymena hlavneho brzdoveho valca, ventilu, mozno ABS......

ze snad kdesi tam bude chyba , a ja aby som to zaplatil :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

To máš pravdu ale já měním desky už tehdy když mají půlku sjetou pod půlku a mín ty brzdy se dřív zahřívají.... jsem asi magor ale tak to je.....

Ja vim, je to lepsi, ale kdyby jsi mel plat neco okolo 12 000,- tak to asi tezko budes delat. Znam taky takovy, vzal jsem si od nej ty polovicny desticky, dal si je dozadu, mam na nich 20 000 km a moc z nich neubylo a ja usetril, nemuzu si stezovat. A s tim prehratim se me to stalo zatim 2x co to auto mam, od unora min. roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maros735

Kotuce platnicky vsetko bolo nove menene asi 2000km pred tou udalostou orig peugeot prvovyrobca ,brzdovka dot5

v peugeot servise si s tym tiez lamali hlavu ale ziadnu chybu nenasli .

Ponukli mi pre nich klasicke riesenie budu menit suciastky :vymena hlavneho brzdoveho valca, ventilu, mozno ABS......

ze snad kdesi tam bude chyba , a ja aby som to zaplatil :grr

Tak to je zvlastni... Jinak tihle "vymenkari" jsou fakt nejlepsi :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim stane se, že brzdy zvadnou. Je to psané i v některých testech o Peugeotu. Po chvíli se zase srovnají. Záleží, jak jsou brzdové kotouče sjeté apod. Pokud budš dávat nové, tak vyměň jak kotouče, tak i destičky. A nejlepší je to vyměnit na obou nápravách. A taky dát kvalitní značku. Já mám ATE a spokojenost.:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj si skontrolovat podlakovku na brzdy.Hm?

Původně zaslal: Maros735

Stalo sa uz niekomu ,ze brzdovy pedal absolutne stvrdol a auto prestalo brzdit . Stalo sa to mne aj kamaratovy na 406 kym sa nam vsak podarilo auta dopravit do servisu zavada sa "sama "opravila a nedala sa identifikovat . Auto od vtedy brzdi normalne.

Dalsi jav brzdovy pedal zmakne a po jeho zatlaceni auto flekuje ako ked na automate pouzijete lavu nohu. Opat sa to prejavuje na oboch autach .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

:myslim stane se, že brzdy ,,zvadnou"!!! Je to psané i v některých testech o Peugeotu. Po chvíli se zase srovnají. Záleží, jak jsou brzdové kotouče sjeté apod. Pokud budš dávat nové, tak vyměň jak kotouče, tak i destičky. A nejlepší je to vyměnit na obou nápravách. A taky dát kvalitní značku. Já mám ATE a spokojenost.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...