Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pohádka o výměně okna


Medvěd

Recommended Posts

V pondělí jsem byl s firemní dodávkou objednán na výměnu čelního sla do jednoho pražského skloservisu. Vše proběhlo přesně tak, jak by zákazník očekával, jen mě zarazilo důkladné vyplnění všech předávacích protokolů k autu. Při zpětné předání auta jsem byl velice příjemně překvapen jednáním technika pana Pytely, který se choval opravdu velice příjemně. Mimo zdůraznění celoživotní záruky na práci mi též zdůraznil, že jsou schopni opravit i různé drobné prasklinky na sklech - třeba od odlétnutého kamenu.

Protože disponuju 406kou, která právě kvůli hvězdičce nedostala připojištění čelního skla, zvedl jsem včera (čtvrtek) telefon a zkusil se s p. Pytelou nějak dohodnout. Telefon dopdl tak, že sice v pátek mají už plno, ale že mám odpoledne (ve 13. hodin) zastavit, že se na sklo podívají (zda je opravitelné) a následně se dohodneme na termínu opravy. Bohužel se mi nepodařilo dorazit v dohodnutých 13 hodin, ale přijel jsem cca ve 14.45. Nicméně p. Pytela přivolal technika a rozhodli, že sklo opravitelné JE! Když jsem se začal dotazovat na nějaký volný termín (očekával jsem klasickou přehazovanou typu, á, tady bych měl volno, vlastně ne, to děláme tohle, tady by to snad šlo - jo, to zase nemůžete vy, ....), vypadla z technika větička: "A proč to neuděláme hned? Já tu ještě tu hoďku vydržím, ať pán může jet, ne?" Po té jsem byl upozorněn, že vzhledem k tomu, že ta prasklinka je tam delší dobu, může dojít i k tomu, že se zachránit nepodaří a možná se trochu zvětší - nicméně k žádnému takovému jevu nedošlo a v 16 hodin jsem opuštěl bránu tohoto servisu s certifikátem kvality a doživotní zárukou, pravda o 1428,- Kč lehčí.

Pokud máte problém s poškozeným čelním sklem, tento servis mohu jen doporučit a pokud takového p. Pytelu mají i v ostatních provozovnách v republice, pak se nebojte k nim vyrazit.

A co je to za firmu?

CAR - GLASS

Získal jsem kontakt i na obchodního manažera, možná se nám podaří vyjednat i nějaké slušné podmínky k spolupráci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chrrrrrrrrrr, chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, chrrrrrrrrrrrrrrrr - já u pohádek usínám :D A když jsou tak krásné, tak obzvlášť. Ale tady se ukazuje, jací jsme pesimisté. Taky jste čekali nějaký špatný konec (něco chybělo v autě, co zrovna "náhodou" nebylo na protokolu,...)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

chrrrrrrrrrr, chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, chrrrrrrrrrrrrrrrr - já u pohádek usínám :D A když jsou tak krásné, tak obzvlášť. Ale tady se ukazuje, jací jsme pesimisté. Taky jste čekali nějaký špatný konec (něco chybělo v autě, co zrovna "náhodou" nebylo na protokolu,...)?

Pohádky mají jen dobré konce;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Čelní sklo na 605 na vrakáču - 3000kč

Jak takový sklo z vrakáče vypadá? Není to už krapet doškrábaný?

Jinak příběh hezkej. Koukal sem na stránky, mají po republice víc poboček. Jestli člověk může očekávat ve všech stejný jednání, ta firma zaslouží potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Čelní sklo na 605 na vrakáču - 3000kč

Výměna skla u kámoše - krabka cigaret,-

Tónování autoskel - na něčí pojištění,-

A kde že si tu Visu mám vyzvednout?

Fusion :No, nevím jak na 605, ale třeba sehnat obstojné sklo na 205 na vrakáči (nepoďubkované) je umění, většinou je zaškrábané až běda. A to se pohybujeme v cenách 500-700 za použité sklo, nové stojí 1700-2300 (podle toho, jak je tonované). Takže sháníš a sháníš, jezdíš a jezdíš. Pak musíš nějak (s někým) to použité vyndat, pak s ním jedeš ke marádovi, který taky nemusí mít čas.

Ano, ujedeš spoustu kilometrů,. ztratíš spoustu času ... a v závěru máš stejně poškrábané sklo.

Tomu se říká výhra - ale pokud ti to takto vyhovuje...:roker

Méďo, pohádka hezká a díky :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

cena za tu opravu je velmi velka.skoro ako za nove sklo.do tohto by som nesiel.radsej nove sklo

:D co to? Tonovaný skla se senzorem stěračů u vás stojí kolem 1500? Tak až sem pojedeš, 20 mi jich přivez. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: jozefsv

cena za tu opravu je velmi velka.skoro ako za nove sklo.do tohto by som nesiel.radsej nove sklo

:D co to? Tonovaný skla se senzorem stěračů u vás stojí kolem 1500? Tak až sem pojedeš, 20 mi jich přivez. ;)

Přední sklo na 406 stojí kolem desítky (přes), když NEMÁ antireflex. Pak je ještě dražší.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: jozefsv

cena za tu opravu je velmi velka.skoro ako za nove sklo.do tohto by som nesiel.radsej nove sklo

:D co to? Tonovaný skla se senzorem stěračů u vás stojí kolem 1500? Tak až sem pojedeš, 20 mi jich přivez. ;)

so senzorom nie.a pisal som skoro porovnatelna cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: jozefsv

cena za tu opravu je velmi velka.skoro ako za nove sklo.do tohto by som nesiel.radsej nove sklo

:D co to? Tonovaný skla se senzorem stěračů u vás stojí kolem 1500? Tak až sem pojedeš, 20 mi jich přivez. ;)

so senzorom nie.a pisal som skoro porovnatelna cena

OK, cena 1500Kč je "skoro ako za nove sklo" - protože nové je kolem 11000Kč. Máš zajímavé výpočty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

autokelly 6ooo antireflex 12ooo

A k tomu musíš připočítat výměnu, protože Medvěd (a koneckonců ani já) by to v garáži nedělal. ;)

O tom, kolik stojí sklo by se dalo debatovat dlouho, tady je ale trh deformovanej, protože to obvykle platí pojišťovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...