Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhovky?


Placanek

Recommended Posts

Nevím jak u 206, ale u 307 je to prý na páčce u světel. (já mám jen zadní mlhovky) Pootočím prstencem, rozsvítí se. Pootočím znovu a zhasnou. Pokud bych měl i přední, mělo by to fungovat (pokud kecám, tak mě opravte) tak že pootočím a rozsívítí se přední, pootočím a k předním přibudou zadní, pootočím a obojí zhasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Nevím jak u 206, ale u 307 je to prý na páčce u světel. (já mám jen zadní mlhovky) Pootočím prstencem, rozsvítí se. Pootočím znovu a zhasnou. Pokud bych měl i přední, mělo by to fungovat (pokud kecám, tak mě opravte) tak že pootočím a rozsívítí se přední, pootočím a k předním přibudou zadní, pootočím a obojí zhasne.

Přesně tak Ticcino. Já je mám rovnou v předních světlometech a přesně to tak funguje. Měl jsem i 206 1999, ale kdybych se rozkrájel tak si nevzpomenu jak se zapínaly mlhovky. Jen vím, že v techničáku velkém bylo dopsáno, že byla dodělána kontrolka právě na mlhovky (bylo to jako výjimka), auto koupené ovšem v ČR jako nové. Takže tam snad ani kontrolka na přední mlhovky není. Ale to byl rok výroby 1999.:myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jen zadní mlhovku - ovládanou tlačítkem na středovém panelu. Čtvrté tlačítko na přední mlhovky tam není, je to jen napodobenina, ale domnívám se, že elektroinstalace je kompletní pro budoucí montáž, možná tam není relé, zatím jsem ho nehledal - kde by mělo být?

Asi by bylo jednodušší přidat na přední mlhovky někam tlačítko, než měnit páčku u volantu.

Mám jiný dotaz okolo předních mlhovek : nemá někdo diagram nebo schéma světelného kužele pro přední mlhovky nebo odkaz, kde by byl?

Snad jsem se vyjádřil srozumitelně. Byl někde podobný obrázek na tlumená světla - třeba na namalování na zeď - hranice světla, výška nad vozovkou, úhel sklonu doprava nahoru. Něco podobného bylo i na vzdálenost před vozidlem. Takže něco podobného bych chtěl na mlhovky.

Chci je montovat, ale nevím, jak je nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Nevím jak u 206, ale u 307 je to prý na páčce u světel. (já mám jen zadní mlhovky) Pootočím prstencem, rozsvítí se. Pootočím znovu a zhasnou. Pokud bych měl i přední, mělo by to fungovat (pokud kecám, tak mě opravte) tak že pootočím a rozsívítí se přední, pootočím a k předním přibudou zadní, pootočím a obojí zhasne.

Oprava,vždy musíš pootočit 2x,jak při zapnutí tak vypnutí (zadek,předek).Po 1 se ti rozsvítí zadní po 2 předek při vypínání opočně :papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: Ticcino

Nevím jak u 206, ale u 307 je to prý na páčce u světel. (já mám jen zadní mlhovky) Pootočím prstencem, rozsvítí se. Pootočím znovu a zhasnou. Pokud bych měl i přední, mělo by to fungovat (pokud kecám, tak mě opravte) tak že pootočím a rozsívítí se přední, pootočím a k předním přibudou zadní, pootočím a obojí zhasne.

Oprava,vždy musíš pootočit 2x,jak při zapnutí tak vypnutí (zadek,předek).Po 1 se ti rozsvítí zadní po 2 předek při vypínání opočně :papa.

Oprava: po 1 předek a po 2 zadek:D:D:D Nyní si občas mlhovky pustím když je sychravo, a první pootočení jsoz fakt, ale fakt přední. Ty také při rozsvícení dálkových musí zhasnout, to jen pro ty co chtějí montovat dodatečně. A nebo nemusí a pak STK ?????:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty také při rozsvícení dálkových musí zhasnout, to jen pro ty co chtějí montovat dodatečně. A nebo nemusí a pak STK ?????:papa

Eh? To jako proč? :o Já mám na 206 mlhovky originální a nic takového se neděje, normálně rozsvítím plnou palbu dopředu současně - potkávačky, dálkový i mlhovky.

[upravil dne 18/11/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Ty také při rozsvícení dálkových musí zhasnout, to jen pro ty co chtějí montovat dodatečně. A nebo nemusí a pak STK ?????:papa

Eh? To jako proč? :o Já mám na 206 mlhovky originální a nic takového se neděje, normálně rozsvítím plnou palbu dopředu současně - potkávačky, dálkový i mlhovky.

[upravil dne 18/11/07 Fakir]

Opravdu originál???? Myslím tím namontovány Peugeotem?? Výše jsem psal, že já je tam měl taky domontovaný ve ve velkém TP museli dokonce dopsat i kontrolku, kterou tam ono dodělali, ale s tím že když se pustí dálkový tak musí zhasnout. Možná že je už jiná vyhláška:D:D Takže když pustíš plnou palbu ,obrysovky, potkávací, mlhovky a dálkový co dělaj kabely nebo paraboly:myslim:myslim:myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Opravdu originál???? Myslím tím namontovány Peugeotem?? Výše jsem psal, že já je tam měl taky domontovaný ve ve velkém TP museli dokonce dopsat i kontrolku, kterou tam ono dodělali, ale s tím že když se pustí dálkový tak musí zhasnout. Možná že je už jiná vyhláška:D:D Takže když pustíš plnou palbu ,obrysovky, potkávací, mlhovky a dálkový co dělaj kabely nebo paraboly:myslim:myslim:myslim:D:D:D

Ano, opravdu originál, nejenže montované Peugeotem, ale dokonce ve fabrice, Roland Garros je má v základu. Kabely a paraboly (v mém případě paraboly a čočky :)) se mají fajn, co by měly dělat? Mám čirou optiku H7 + H7 (teď sice Angel Eyes, ale to nic nemění, původně byla taky čirá H7 + H7), takže dálkový svítí s potkávačkama dohromady. To mi chceš říct, že to nemá utáhnout ještě mlhovky? :myslim:)

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Placanek

Mlhovky musej při dálkovejch zhasnout!!!

Dík za podporu:papa:papa:papa:papa:papa

No jo, ale tohle je mi naprd... Mně zajímá PROČ nesmí svítit mlhovky s dálkovýma, protože to slyším prvně... :myslim

[upravil dne 18/11/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: Ticcino

Nevím jak u 206, ale u 307 je to prý na páčce u světel. (já mám jen zadní mlhovky) Pootočím prstencem, rozsvítí se. Pootočím znovu a zhasnou. Pokud bych měl i přední, mělo by to fungovat (pokud kecám, tak mě opravte) tak že pootočím a rozsívítí se přední, pootočím a k předním přibudou zadní, pootočím a obojí zhasne.

Oprava,vždy musíš pootočit 2x,jak při zapnutí tak vypnutí (zadek,předek).Po 1 se ti rozsvítí zadní po 2 předek při vypínání opočně :papa.

Oprava: po 1 předek a po 2 zadek:D:D:D Nyní si občas mlhovky pustím když je sychravo, a první pootočení jsoz fakt, ale fakt přední. Ty také při rozsvícení dálkových musí zhasnout, to jen pro ty co chtějí montovat dodatečně. A nebo nemusí a pak STK ?????:papa

Já ty mlhovky moc nepoužívám ale hned zejtra se budu na to muset podívat v jakym sledu se zapínaj :mrk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: bigoš

Oprava: po 1 předek a po 2 zadek:D:D:D Nyní si občas mlhovky pustím když je sychravo, a první pootočení jsoz fakt, ale fakt přední. Ty také při rozsvícení dálkových musí zhasnout, to jen pro ty co chtějí montovat dodatečně. A nebo nemusí a pak STK ?????:papa

Já ty mlhovky moc nepoužívám ale hned zejtra se budu na to muset podívat v jakym sledu se zapínaj :mrk.

Je to dobře, přesně tak, jak to napsal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[

No jo, ale tohle je mi naprd... Mně zajímá PROČ nesmí svítit mlhovky s dálkovýma, protože to slyším prvně... :myslim

[upravil dne 18/11/07 Fakir]

A víš že ani nevím, já řidičák dělal nekdy 1984-1985 a pak všechny auta co jsem měl prostě tak byly dělaný, vždy mlhovky zhasnuly. Nevím jestli je to kvůli odběru, jelikož vždy svítí dvě světla: 1.dálkový + tlumený, nebo 2. mlhovky + tlumený, ale všeschny?? Možná že to již dnes jde, od rokz 1985 jsem to neřešil:D:D:D:mrk:mrk:mrk

[upravil dne 18/11/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...