Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Šíbr na Pažouta


Burisek

Recommended Posts

Zdravím,chci se zeptat,mám takovej problém,koupil jsem šíbr v eletrice na svou 406 a sháním k němu ten rám jak do něj zajíždí sklo ze šíbru ! Je to original z Peugeota,zítra mám volat tomu dotyčnému jestli to mají a jestli to nechá za nějakej peníz,a pokud ho mít nebude tak bych se rád optal jestli nevíte kde bych ten rám sehnal ?? Dá se koupit v nějakém origo servisu ??? Díky za info a nashle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne,já ho koupil ve Slušticích,jenže když jsem přijel k borcovi co by mi ho tam namontoval,tak mi řekl že k tomu chybí nějakej rámeček kterej se naboduje a do toho zajíždí to sklo ! Uvidím,doufám že mi zejtra řekne že ho má,jinak mu to asi vrátím,pokud to nepůjde sehnat :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky šíbr z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Pokud je funkční, je fajn, ale jak se začne sr...t, tak lepší ho nemít. Řešil jsem ucpané odtokové kanálky, s tím související zatékání do interiéru a taky prasklé lanko, které se nedá samostatně koupit. Nyní mám air condition:super a ta je stokrát lepší než celej šíbr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

taky šíbr z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Pokud je funkční, je fajn, ale jak se začne sr...t, tak lepší ho nemít. Řešil jsem ucpané odtokové kanálky, s tím související zatékání do interiéru a taky prasklé lanko, které se nedá samostatně koupit. Nyní mám air condition:super a ta je stokrát lepší než celej šíbr.

jj air conditon je super,jenže ten nevlastním,a stále někde cestuji,a na nové zatím není :roker , ne díru tam nemám,a chtěl bych tam prostě ten šíbr aby se dalo ve vedru a na dálnici když jedu trošku vyměnit vzduch! Chlap co jsem u něj byl že by mi to namontoval,je montuje takže má zkušenosti a ví jak na to a je dobrej,a říkal že by se vlastně musela přestříkat celá střecha:grr,což by mi až tak nevadilo,kámoš by mi to udělal,ale mám auto bez klimy,takže to řeším!

[upravil dne 15/11/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já teda taky nechápu přesně co mylsíš ... Jestli ti jako pordali jen sklo, nebo nevím:nevim¨

Každopádně, to, co je na tý fotce, tak mi leží dole ve sklepě včetně skla ... Takže jestli je to to, co potřebuješ, dej vědět ;)

Ale jestli tam šíbr nemáš, tak na to s*r:bojim

Protože jediná varianta je podle mě ufiknout střechu a dát tam tu se šíbrem:myslim, což je megavolovina!

Jinak obrázky dílu šíbru here

a here

[upravil dne 15.11.07 MJSytic]

post-0-1410959698939_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Hele, já teda taky nechápu přesně co mylsíš ... Jestli ti jako pordali jen sklo, nebo nevím:nevim¨

Každopádně, to, co je na tý fotce, tak mi leží dole ve sklepě včetně skla ... Takže jestli je to to, co potřebuješ, dej vědět ;)

Ale jestli tam šíbr nemáš, tak na to s*r:bojim

Protože jediná varianta je podle mě ufiknout střechu a dát tam tu se šíbrem:myslim, což je megavolovina!

Jinak obrázky dílu šíbru here

a here

[upravil dne 15.11.07 MJSytic]

přesně tohle mám ! No musel bych řezat střechu a na to kašlu,ale díky za info myslel jsem že to je všechno,ale není,chybý u toho ten vrchní plech co je nabodovanej a to mi nikdo nedá,buď celou střechu nebo nic,tak na to kašlu,střechu řezat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...