Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P 306 - nováček


p.etc

Recommended Posts

tak te vitam..:papa

ad. 1. co to je "nezda" spatne reaguje a regulaci??

ad. 2. zalezi kolik do toho chces vrazit, doporucuji svicky NGK..

ad. 3. nemrznouci smes?? myslis do chladice nebo do ostrikovacu?? Jestli do chladice tak klasicky Fridex do teploty cca -30°C a do ostrikovacu pouzivam vyrobky od Sheronu..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

taky mi blbla regulace, rozdelal jsem to ocistil kontakty na jezdci(tlacitku) jsou tam takove 3 nozicky ktere se trou o medeny krouzek trosku jsem je ocistil a malinko prihnul a ocistil jsem i ten medeny krouzek, delal jsem to WD40 a zatim je to naprosto v pohode..;)

Tohle vyčištění kontaktů mi poprvé taky pomohlo, teď to vypadá, že na tom tišťáku asi něco odešlo, protože sice se ventilátor točí ale když ho dám na max tak se točí moc pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Tohle vyčištění kontaktů mi poprvé taky pomohlo, teď to vypadá, že na tom tišťáku asi něco odešlo, protože sice se ventilátor točí ale když ho dám na max tak se točí moc pomalu.

jo tak jestli odeslo neco na tistaku tak je to problem.. novy stoji hroznej ranec, zkus se zeptat treba Stiflera jestli by ti ho neprodal za nejakej rozumnej peniz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal sem se na nej od spolujezdcovych nohou .. tusim dva srouby a byl venku ale moc sem si nepohoml (zdal se mi zbytecne hlucnej) tak sem ho chtel na nulovou hodnotu uplne umlcet ale pry se ma tocit i na nulovou hodnotu aby chladil tistak nebo nejakou jednotku ktera ho ridi.. a ktera je u nej.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ahoj lidi.

ventilator nam v piskotu spatne fouka. aby to aspon trochu foukalo, tak musi byt pusteny na 3 nebo na 4 stupen (4-stupnove ovladani), a pritom zvuk vydava, jako by nas mel odfouknout. proto me zajima, jestli ma auto nejaky pylovy filtr, ktery by mohl byt zaneseny.

a taky nam to spatne topi. proto by me zajimalo, kde je radiator a jestli jde nejak rozumne vyndat abych ho poradne proplachnul.

zdar a silu

Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

WD40 na plosnak? brrrrrrrr :o tim se to akorat zas**e, olej na elektroniku nepatri ;)

ted sem mirne zmatenej, mel jsem vsugerovany WD40 ale delal jsem to u kamose, mechanika kterej mi podaval nejakej bazmek abych to mohl ocistit a prave to melo modro-zlutej obal tak jsem to mozna poplet..:mad: nicmene ocisteni kontaktu jsem udelal a ted to jede jako novy..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaký máš model, já 98 s aut. klimatizací a pyl. filtr tam není. Veškerý spreje na kontakty na elektroniku -vyjma kontaktů-určitě nepatří-max. vyčistit lihem. Dobrý svíčky-obzvláště používáš-li LPG, ale nejsou to speciály na to- jsou dvouelektrodový NGK nebo DENSO. NGK cca 500 DENSO nevím. S BOSCH mám špatný zkušenosti, ale každý ti je určitě doporučí, český BRISKy taky určitě nejsou špatný. S kapalinama je to stejný-existujou normy a těch se výrobci držej-jasně, že i ty český. Co se týče olejů můžeš mrknout na oleje.cz-názory odborníků. Chladící kapalinu používám taky českou přesnej název si nepamatuju, pikslu mám ještě v garáži-vyrábí to VELVANA má 4-letou výměnou lhůtu. Brzdovku VELVANA DOT-4, stejný jako se vším-je přeci jedno jestli koupíš brzdovku ELF se stejnou normou-rozdíl je jen v ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

pylovy filtr je sice uvedeny v manualu jako neco, co se tam montovalo, slysel jsem ze v nejakych modelech dokonce byl, ale v zivote jsem to nevidel a ani tam neni moc moznosti jak ho do standardnich vozu osadit...

Take sem ho nikdy nevidel.. stejne jako tempomat ktery je udajne taky v nekterych manualech uveden.. takze to jsou veci ktere se sice nekdy mozna planovaly ale nedotahly.. nicmene prostor by se na filtr nasel bezproblemu hned u vstupu z podkapoty do kabiny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...