Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 = tank? aneb jak Ferda dostal na prdel


f3Rd@

Recommended Posts

Caaau. Tak dnes mam den blbec... Vecer jsem jel pro pritelkyni a nejakej vul to do me na krizovatce nasije, ze. Takze misto cesty pro pritelkyni jsem pul hodiny zmokal a vyrizoval veci ohledne nehody. Nastesti se me nejak nic nestalo (aspon na prvni pohled), zitra valim na pojistovnu (to je taky radost, misto toho abych sel po nocni spat, tak budu lital po pojistovne) tak uvidim jak to dopadne.

Kazdopadne to zatim vypada jen na praskle zadni svetlo a potreboval bych vedet kolik stoji origo. Myslim, ze nekde na netu se da najit cenik originalnich dilu, ale bohuzel vubec netusim kde. Kdo mi poradi???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Caaau. Tak dnes mam den blbec... Vecer jsem jel pro pritelkyni a nejakej vul to do me na krizovatce nasije, ze. Takze misto cesty pro pritelkyni jsem pul hodiny zmokal a vyrizoval veci ohledne nehody. Nastesti se me nejak nic nestalo (aspon na prvni pohled), zitra valim na pojistovnu (to je taky radost, misto toho abych sel po nocni spat, tak budu lital po pojistovne) tak uvidim jak to dopadne.

Kazdopadne to zatim vypada jen na praskle zadni svetlo a potreboval bych vedet kolik stoji origo. Myslim, ze nekde na netu se da najit cenik originalnich dilu, ale bohuzel vubec netusim kde. Kdo mi poradi???

světlo origo 2100,- + lišta 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Mno, jeste si tam neco pripisu, abych dostal nejakou tu korunku... hold vanoce jsou za dvermi. ;)

Jinak me prekvapilo kolik toho 406 vydrzi, uz ma za sebou par MALYCH, ale poravdu malych sramu a porad to na ni neni videt. Oni soudruzi z NDR, ehm, teda z Francie vi kam maji davat ochranne listy :potlesk Aspon ze ten parchant mel oboje dvere pomackane. :P

[upravil dne 14/11/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: f3Rd@

Diky. Mno, jeste si tam neco pripisu, abych dostal nejakou tu korunku... hold vanoce jsou za dvermi. ;)

určitě si připiš kontrolu geo naprav :papa

Zaplati mi pojistovna i kontrolu v servisu? (ikdyz mi nebudou nic menit) - bych to nechal cele zkontrolovat, mam pocit, ze naraznik je nejaky uvolneny a kdyz vzpomenu, jak dopadla segra, vypdalo to na promackly naraznik a nakonec skoda za 40 000,- :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: f3Rd@

Diky. Mno, jeste si tam neco pripisu, abych dostal nejakou tu korunku... hold vanoce jsou za dvermi. ;)

určitě si připiš kontrolu geo naprav :papa

Zaplati mi pojistovna i kontrolu v servisu? (ikdyz mi nebudou nic menit) - bych to nechal cele zkontrolovat, mam pocit, ze naraznik je nejaky uvolneny a kdyz vzpomenu, jak dopadla segra, vypdalo to na promackly naraznik a nakonec skoda za 40 000,- :myslim

nevim sice jak velka rana to byla či jestli po narazu si jel smykem bokem ,ale pojistovna plati i kontrolu naprav a praci v servise samozřejme dle tabulek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to spis jen tuknuti, jen jsem tak poposkocil o par cm, spis to udelalo vic hlku... u me to na prvni pohled vypada snad ok, ale venku uz tma a pod naraznik jsem nekoukal. Vsechno jim tam nauctuju, at to stoji za to a at to kdyztak necham v klidu opravit. Ted me jeste napadlo, ze kdyz mam havarijko, tak jestli by mi to nezaplatili 2x, jednou z jeho povinneho ruceni a jednou z meho havarijka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi napsali svetlo na vymenu, poskozeny kufr (lesteni -bo je to skrable) a 3ks. listy + chrom pasek (co jej v narazniku), no tak jsem zvedavy kolik mi za to daji. Kdyz jsem se zeptal na kontrolu geometrie nebo prohlidku v servisu, tak se mi malem vysmali :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...