Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

schováváte na zimu bezramínkové stěrače???


Pe.Tr

Recommended Posts

perd tyzdnom som tiez menil bezramienkove za nove uz som to tu spominal a stali dost vela a nebol by som rad keby sa od namrznuteho okna poskodili tak som to vyriesil vonkajsou clonou na predne sklo za 39,90Sk,- (akcia vo forstingeri) ktorou prekryjem stierace a hotovo. Sice ta clona neni na cele sklo lebo 307 ma predne sklo ako vyklad v obchode ale stierace to prekrije a to je pre mna podstatne a zvysok skla uz zoskrabem.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne by me zajimalo v cem tkvi tajemstvi steracu .. treba na Cosre mam normalni original sterace a stiraj tak ze za nima nezustane jedina rozmazana stopa.. a to do slova a do pismene aniz by mely snahu nejak poskakovat ci vrzat ap. proste plynule prejednou a sklo je naprosto suche.. jsou auta kde se daj menit sterace do "aleluja" .. cistit sklo atd. a nikdy to neni ono.. coz tedy znamena ze tech faktoru je mnohem vic nez jen "koupim si bezraminkova a budou stirat skvele" ne? Asi chapu ze ta bezraminkova maji lepsi rovnomerne vedeni po skle celou plochou ale co sklon resp. uhel lamely ap.? .. fuj to sem se rozepsal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Stejne by me zajimalo v cem tkvi tajemstvi steracu .. treba na Cosre mam normalni original sterace a stiraj tak ze za nima nezustane jedina rozmazana stopa.. a to do slova a do pismene aniz by mely snahu nejak poskakovat ci vrzat ap. proste plynule prejednou a sklo je naprosto suche.. jsou auta kde se daj menit sterace do "aleluja" .. cistit sklo atd. a nikdy to neni ono.. coz tedy znamena ze tech faktoru je mnohem vic nez jen "koupim si bezraminkova a budou stirat skvele" ne? Asi chapu ze ta bezraminkova maji lepsi rovnomerne vedeni po skle celou plochou ale co sklon resp. uhel lamely ap.? .. fuj to sem se rozepsal :)

Tak pokud mluvíš o Corse, tak to se není co divit, tam je to přední sklo tak malé, že není o moc větší než moje boční:aut Jinak zásadní výhody bezramínkových stěračů jsou rovnoměrný přítlak, přesné kopírování zaoblení skel (hlavně těch větších) a troufám si říct i jiné materiály a technologie, protože když si vezmu, že v průměru pár stěračů na auto je v rozmezí cca 300 - 400,- Kč, tak tady koupíš sotva jeden:aut:aut Jinak pokud je jednou zkusíš, nechceš jiné, sám sem se jim dlouho bránil a teď na auto nic jiného nechci:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jen k tomu dodal, že jsem si tenkrát ještě na 120 koupil ve "škoda auto dílech" do starých klasických stěračů nové gumičky (měly jednu lamelu trjúhelníkového profilu a místo těch podélných drážek měly takový výstupky/kuličky). Stáli obě 30Kč a stíraly luxusně celý 2roky (celoročně), co jsem auto měl! Já vím, škodovka měla malý sklo, tím pádem byly stěrače krátky, ale stejně - tenhle typ gumiček jsem už nikde neviděl ...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...