Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

schováváte na zimu bezramínkové stěrače???


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak přemyšlím jestli dat na zimu na auto klasicke stěrače a ty suprozni bezramínkáče schovat zas na jaro, leto a kus podzimu. přece jen stěrače v zimě trpí tak proč si ničit ty bezramínek když jsou tak :super.

Nebo si myslíte že to nemá cenu?

Měníte je někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak přemyšlím jestli dat na zimu na auto klasicke stěrače a ty suprozni bezramínkáče schovat zas na jaro, leto a kus podzimu. přece jen stěrače v zimě trpí tak proč si ničit ty bezramínek když jsou tak :super.

Nebo si myslíte že to nemá cenu?

Měníte je někdo?

Proč je to v Pokusech, už to nežer:D:D

Jinak právě bezramínkáče ti v zimě mužou ušetřit spoustu problému se zamrzáním stěračů, klasické stěrače zamrznou, a potom nekopírují sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si ted nedavno koupil v Bauhausu bezraminkovy tusim znacka All Star nebo tak neco a uvazuju ze je vratim, delaj smouhy, sterac pred ridicem dela smouhy na koncich raminka, sterac pred spolujezdcem naopak uprostred raminka, predtim jsem rok a pul Valeo X-treme a to i pres zimu

[upravil dne 14/11/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Ja je sundavat nebudu a po zime proste koupim novy 2x 150,- neni zase tolik. Jinak je mam od unora a pak uz budou stejne stary a ztvrdly :papa

Předpokládám, že je řeč o bezramínkových. Můžeš mi prosímtě sdělit, kde je kupuješ za 150? Pokud máš na mysli obyč ramínkové, tak nevím , proč plácáš nesmysly v této diskusi?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: MatrixChose

Ja je sundavat nebudu a po zime proste koupim novy 2x 150,- neni zase tolik. Jinak je mam od unora a pak uz budou stejne stary a ztvrdly :papa

Předpokládám, že je řeč o bezramínkových. Můžeš mi prosímtě sdělit, kde je kupuješ za 150? Pokud máš na mysli obyč ramínkové, tak nevím , proč plácáš nesmysly v této diskusi?:myslim

Nic neplacam, kupoval jsem je u znamejch v servisu, zejtra vyfotim pokud si vzpomenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: MatrixChose

Ja je sundavat nebudu a po zime proste koupim novy 2x 150,- neni zase tolik. Jinak je mam od unora a pak uz budou stejne stary a ztvrdly :papa

Předpokládám, že je řeč o bezramínkových. Můžeš mi prosímtě sdělit, kde je kupuješ za 150? Pokud máš na mysli obyč ramínkové, tak nevím , proč plácáš nesmysly v této diskusi?:myslim

Milo ja je koupil taky za 2x120,- p.v. cena 2x180,- a jsem max spokojeny ,jen vim že tyhle už neseženu proto ty obavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak přemyšlím jestli dat na zimu na auto klasicke stěrače a ty suprozni bezramínkáče schovat zas na jaro, leto a kus podzimu. přece jen stěrače v zimě trpí tak proč si ničit ty bezramínek když jsou tak :super.

Nebo si myslíte že to nemá cenu?

Měníte je někdo?

Pokud bych už šel do bezramínkových, tak především s ohledem na zimu, když potřebuju mít dobře setřeno, takže určitě bych neměnil.

Btw moje žena je má na C4 už 2. rok a teprve teď je mění a to jedou v létě v zimě.:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že to bude stejná kvalita, jako koupil Ferry. Pokud jsem měl možnost setkat se s kvalitními bezramínkovými, tak byly vždy přes tisíc. Běžný ramínkový stěrače taky koupíš za pade, ale nedají se srovnávat s kvalitníma např. za pětikilo.

A dnes už končím, ňák mě sere celej svět a zbytečně bych se hádal ..................................... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Předpokládám, že to bude stejná kvalita, jako koupil Ferry. Pokud jsem měl možnost setkat se s kvalitními bezramínkovými, tak byly vždy přes tisíc. Běžný ramínkový stěrače taky koupíš za pade, ale nedají se srovnávat s kvalitníma např. za pětikilo.

A dnes už končím, ňák mě sere celej svět a zbytečně bych se hádal ..................................... :nevim

no mam je pul roku a jsem spokojenej maximalně , tiche ,a krasne stiraji a pokud je někdo čorkne tak mě to nebude co se peněz tyka tak štvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Předpokládám, že to bude stejná kvalita, jako koupil Ferry. Pokud jsem měl možnost setkat se s kvalitními bezramínkovými, tak byly vždy přes tisíc. Běžný ramínkový stěrače taky koupíš za pade, ale nedají se srovnávat s kvalitníma např. za pětikilo.

A dnes už končím, ňák mě sere celej svět a zbytečně bych se hádal ..................................... :nevim

To chce klid a nohy v teple pani Mulerová :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...