Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot club.EU


PaloLM

Recommended Posts

Tak som sa preklikal na stránky peugeot club.eu, nie som členom ani jedného klubu, ale už skoro rok sa objavujem na stránkach peugeot-club.com, teda TU. Nepatrí sa ohovárať konkurenciu, ale myslím si, že nemajú na kvalitu týchto stránok, ako aj na úroveň odborných rád, ktoré tu sú vid príspevky od napr. Oddie, Neon, ale aby som ostatných neurazil, myslím si, že každý je ochotný poradiť v rámci svojich možností a schopností. Tak isto aj grafická úprava a členenie tohoto fóra je na daleko vyššej úrovni ako na eu, takže fandím všetkým ktrorí sa o toto tu starajú a nech nám všetkých peugeotíky jazdia bez problémov. HOWG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky srovnavat klub , na kterym pracuje spousta fajn lidi uz asi 5 let ( je to tak ne ? ted uz presne ani nevim rok kdy byl klub zalozen ) s klubem, ktery vznikl nedavno a co jsem tak mel moznost videt na jejich strankach, nedokaze se tam dohodnout ani par clenu, vystupujicich jako vedeni onoho klubu ( tim myslim vzajemne osocovani se na strankach, nadavky apod ), to proste nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Ferry

ted uz presne ani nevim rok kdy byl klub zalozen

Máš to správně - registrace proběhla 25.7.2002 ;)

no vida, ja jen vim ze jsem se registroval nejak na podzim roku 2003 a klub uz byl docela zabehnutej, probehlo nekolik srazu atd

BTW, jakto, ze jsme neslavili 5 let zalozeni klubu :) nebo mi neco uniklo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Jenže bohužel dost lidí se na EU podívá a chodí tam. A ne sem...

protože když daš do vyhledavače česky peugeot klub tak vyskoči na ně odkaz jako prvni , my jsme club , ale odkazy na nas tam sice jsou ale v diskuzich kam lidi moc nechodi , tam se řeši technicke problemy na chatu a docela se tim i bavim, nevim , je to tam fest mrtve a divne , je videt že stranky jsou dělany pro vydělek a ne pro zabavu a rady .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate pravdu aj ja si myslim ze tento klub je bezkonkurencne lepsi ako uz spominani EU ja som sa tam tiez zaregistroval ale navstevujem ho asi tak raz za 2 mesiace a to asi tak ze nan omylom kliknem v oblubenych polozkach a to nehovorim o tom ze aj keby toto forum bezalo oproti EU foru tak toto forum nikdi nedobehnu!!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám "drzý" dotaz na Kurta /netýká se diskuze a v podstatě mi po tom nic není/.

Většina lidí zde má pod jménem foto wehiklu popř. něco jiného.

I když jsem "bádal" co by asi měly znamenat ty hnědo-červený proužky a dole černej - tak jak se říká v "Mrazíkovi" - nic jsi nepochopil Ivánku a já taky ne.

Co to tedy je ?? Pokud to teda není tajný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Mám "drzý" dotaz na Kurta /netýká se diskuze a v podstatě mi po tom nic není/.

Většina lidí zde má pod jménem foto wehiklu popř. něco jiného.

I když jsem "bádal" co by asi měly znamenat ty hnědo-červený proužky a dole černej - tak jak se říká v "Mrazíkovi" - nic jsi nepochopil Ivánku a já taky ne.

Co to tedy je ?? Pokud to teda není tajný.

ono kdybys sledoval avtary castejc, tak bys pochopil ze je to opona, ktera se postupne zatahovala a za ni mizelou auti, takze z toho plyne.........ze se opona zase jednou vytahne a..........:D:D:D:D ze Kurte

o omluva za:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Mám "drzý" dotaz na Kurta /netýká se diskuze a v podstatě mi po tom nic není/.

Většina lidí zde má pod jménem foto wehiklu popř. něco jiného.

I když jsem "bádal" co by asi měly znamenat ty hnědo-červený proužky a dole černej - tak jak se říká v "Mrazíkovi" - nic jsi nepochopil Ivánku a já taky ne.

Co to tedy je ?? Pokud to teda není tajný.

To je takovej kvíz pro bystré hlavy. :D

V průběhu posledního týdne se můj avatar (to je ten obrázek pod jménem) mění - byla tam 106ka a teď je zatažená opona. Co to asi znamená? Hm, změnil jsem přibližovadlo. A v čem jezdím teď se dozvíš, až se opona zase zvedne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...