Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1. bouračka v životě - prej opraveno


MJSytic

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem to taky změřil. Rozměry mi vychází zhruba stejně, jako to má čakom. Jenom tam, kde on naměřil 7 cm, já mám 8 (měřeno od prostředka toho výklenku na krytu RJ). Co se týče výšky filtrboxu, tak mi to vychází asi 2,5 cm. Měřil jsem to stejným způsobem jako čakom. Filtrbox má dost značný sklon. Jinak přeju pevné nervy a ať máš auto brzy zase v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, děkuji za reakce a pomoc:potlesk

Sklon Airboxu jsem už taky vyřešil. Trošku mi vrtalo hlavou, proč má motor při záběru takový zvukový "turbo efekt". Trošku jsem pátral a Box byl celý vyhozený z držáku a tím pádem i vytažená hadice od sání ... Naštěstí ta spodní ... Už je vše v normálu a sklon boxu už mám stejný jako ostatní:roll (aspoň něco)

A nyní k rozměrům:

post-0-14109597479797_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak koukám na ty rozměry, tak ta strana u nádržky ostřikovačů se zdá být v pořádku (zajímavé náraz byl spíše k této straně), ale ta druhá je jaksi "napikaču":roll

O výšce se bavit nemusíme, ta je dle fotek jednoznačně jiná!:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s ním dnes mluvil. Hrozně se divil - jakoby o tom, že je to moc dole nevěděl. Ale samozřejmě vše opraví k mé spokojenosti ... Jme domluveni na středu večer, že mu to mám dovést....

No nakecal toho už dost, teď už by mohl začít makat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě bude všechno gratis. On ode mne neuvidí ani korunu, pokud nebude potřeba koupit např. čidlo pro spínání sahary apod.

Díky všem a hned, jak bude autí OK, tak se změní i nálada … Jen doufám, že nebude platit: „Jak na Nový rok, tak po celý rok!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, dnes jsem k němu zajel. Ikdyž jsme byli předem domluveni, tak se tvářil překvapeně, že mu auto vezu. V dílně už měl rozdělaný další káru (fačko) a pořád mi předhazoval, že musí makat, že se jako nemůže zasekávat na jednom kšeftu ... Jak jsem k němu vyrážel s mírnou náladou a s tím, že vše vyřídíme v klidu, tak jsem měl v tu ránu tlak 200/150 a byl jsem jednou tak velkej:grr

Začal mumlat, že s tím lakem neví - že byla chyba, že se daly lakýrovi stříkat jen díly, že nedostal celý auto ... Že to možná neuzná atd.

Tak jsem ho přeruši a nahlas mu vysvětlil, že takhle teda ne!!!:bojim Že tohle vše byla jeho záležitost, že mě to nezajímá a dodal jsem, jak si to představuju a ať nepočítá s tím, že bych mu ještě dal nějakej peníz! On se urazil a já navrhl, že ať mi tedy vrátí peníze za lak a za práci... V ten moment úplně obrátil a slíbil, že dá vše dopořádku, že se už o to nemám starat... Za 10min bylo vyřízeno ...Tak uvidíme:nevim

Jen připomínám, že toho člověka znám cca 10let (prostě jsme z jedné vesnice, co k tomu říci víc), takže si můžete udělat obrázek sami?!?!:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

právě to tak dopadá pokud člověka znáš tak si myslíš že to udělá ze známosti dobře.To je jen málokdy a vím ze své zkušenosti své.

Přeji ti dobré pořízení jen dotázek kdy to máš míti opravené ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termín zatím stanoven není. Zatím jsme se jen domluvili, že mu mám v pondělí odpoledne zavolat - to bude vědět víc ohledně laku atd.

JJ, pořád si myslím, že když já se můžu pro známé přetrhnout, tak že to bude tak i obráceně ... Svět stojí za h**** :(

Aspoň, že už jsem řádný člen a mám pěkný origo poklice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že jsem s tím už trapnej, ale pro ty, co to ještě sledují:

Lakýrník hodil vinu na sebe a prý to samozřejmě přestříká. Prý se to někdy stane, že při míchání barvy se např. přísun jedné složky přicpe a tím pádem to nevyjde. Prý by tu chybu měl PC hlásit, ale není tomu vždycky tak.

Kdyby měl prý auto celé a ne jen díly, tak to přelakuje rovnou …

Jinak auto by mělo být komplet za cca 14dní až 3 týdny. Je to hlavně kvůli tomu laku. Na ten se vždycky musí dlouho čekat.

Abych řekl pravdu, tak počkám klidně měsíc, když to auto pak bude na 1* :nevim:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Co dodat - držím palce ať to dopadne co nejlíp

P.S.

Už budeš dávat bacha, viď?? REJP - (a hnusnej, já vím).

Díky;)

Já se snažím dávat bacha pořád, ale to, že se někdo rozjede, a pak to zapíchne v půlce křižovatky kvůli dávání přednosti autu 100m od ní... To jsem do té doby ještě nezažil...:bojim

Holt zkušenost k nezapalcení. Musím se z toho prostě poučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: Medvěd

Co dodat - držím palce ať to dopadne co nejlíp

P.S.

Už budeš dávat bacha, viď?? REJP - (a hnusnej, já vím).

Díky;)

Já se snažím dávat bacha pořád, ale to, že se někdo rozjede, a pak to zapíchne v půlce křižovatky kvůli dávání přednosti autu 100m od ní... To jsem do té doby ještě nezažil...:bojim

Holt zkušenost k nezapalcení. Musím se z toho prostě poučit :)

tak jak to vypadá panáčku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...