Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1. bouračka v životě - prej opraveno


MJSytic

Recommended Posts

Tak jsem se včera poprvé od roku 2000, co mám řidičák na auto, zapsal do listiny viníků DN :(

1/2 vteřiny nepozornosti (koukání se, zda nic nejde) a na tom mokru už nešlo nic dělat...

Dodávka přede mnou byla plně naložená a v zadu s koulí, takže to všechno odnesla „mamina“ …

Uvidíme, co řekne klempíř … Možná to ani nebude mít cenu opravovat …:myslim

Jinak jsem byl připoutaný a nikomu se nic nestalo. Já jel sám a v dodávce prý skoro nic necítili …

Airbagy nevyletěly, ale pyropatrona u řidiče určitě jo – byl cítit střelný prach a pás se mi celý vytáhl a nevrací se …

Svítí diagnostika motoru a bliká-svítí kontrolka airbagů…

CHjo:( :( :(

[upravil dne 13.3.08 MJSytic]

[upravil dne 17.3.08 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to prijmi mou uprimnout soustrast :( skoda ji, uvidis jak to bude vypadat po odstrojeni, treba to nebude tak hrozny, novej chladic 2500, naraznik sezenes na vrakaci za 2000, jak jsou na tom svetla ? asi budou mit ulamany drzaky co, tak to bude tak 3000, no a kapota, stejne jsi ji chtel prestrikat, ze byla odrena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdá. Je to přitažený z D, takže ...:aut

Kus nad tím mi právě prasknul lak a proto jsem tu kapotu měl v plánu měnit ... Teď toho budu měnit víc :(

Jinak dnes večer se na to přijede mrknout odborník, tak uvidíme, co řekne ...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

JJ, jediný, co mě na tom těší je ta kapota. Ještěže jsem jí nekupoval novou :roll

No vidíš to, nakonec všechno zlý je k něčemu dobrý, budeš mít novou hezčí kapotu.... :)

Jinak mě u 306 bouračka podobnýho rozsahu vyšla na cca 18 tis včetně lakování (část dílu z vrakoviště), ale to je jenom pro hrubou představu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...