Jump to content
Sign in to follow this  
Maroš

Imobilizer-klavesnica

Recommended Posts

Mam 406 2,1td r97 a mam tam imobilizer teda mam ho odpojeny uz ked som ho kupil .Myslim klavesnicu na lavej strane pod volantom.A chcel by som ju zapojit ale ja kod neviem a ked som bol v peugeot predajni v Bratislave a ty sa zlakli ze aby som to nezapajal lebo to uz nenastartujem ,ze je to dobre tak ako to je ale ja by som to tam chcel.Pozeral som je tam rozpojeny kabel ale toto je asi problem lebo som okolo toho nasiel malo na internete.Ja kod neviem tej krabicky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten kód je důležitej. Pokud to zapojíš a sepneš zapalování a nenaťukáš ten kód už vážně nenastartuješ.. A podle VINka by to nešlo zjistit?? Nebo podle čísla ŘJ nebo tak?? Ptal ses??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud neznáš kód tak to nezapojuj, jestli to zapojíš tak nenastartuješ, řeší se to pak jedině výměnou řídící jednotky, nová stojí cca 20 000,- neumějí to ani v Peugeotu, nedávno to tu řešil člen Vašek1, scháněl nějaký borce co to umějí a stálo ho to cca 5000,- a fůru starostí, mimo to asi měsíc nejezdil. Radši si nech namontovat jinej imobilizer nebo jiný zabezpečení, pořád ťukat kód je fakt votrava, mimo to to zlobí, lámou se u toho kabely a pak to blbne. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×