Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akcelerace pri nizsich teplotach...


xbalu

Recommended Posts

Ahoj,

407 nevlastnim dlouho, cca 1 mesic a zatim se mi to nikdy nestalo, ale ted kdyz byla teplota okolo nuly, tak mi to auto nedovoli prudceji zrychlit:grr. Muzu mit plyn na podlaze a zarazenou trojku a porad to zrychluje stejne jako kdyz na pul plynu lechtam petku:o, nevite cim to muze byt zpusobene a pokud je to nejakej silenej omezovac, tak jak ho vypnout?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče víš že jsem si toho taky všiml ale připisoval jsem to tomu, že už jsem si na ten rozjezd zvykl, tak nevím.

Koukám že máš tu samou barvu a jsi z CV. Co to tam máš na boku za nápis? Nemáš náhodou pražskou značku? Občas to v CV vídám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už vím, viděl jsem Tě stát na Spořický, o tom na náměstí vím, má pražskou značku a občas jsem ho viděl stát před plusem u těch věžáků, takže příště už mávat a blikat

Máme stejnou barvu, takže se poznáme

[upravil dne 26.11.07 MMMMM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: xbalu

Ahoj,

407 nevlastnim dlouho, cca 1 mesic a zatim se mi to nikdy nestalo, ale ted kdyz byla teplota okolo nuly, tak mi to auto nedovoli prudceji zrychlit:grr. Muzu mit plyn na podlaze a zarazenou trojku a porad to zrychluje stejne jako kdyz na pul plynu lechtam petku:o, nevite cim to muze byt zpusobene a pokud je to nejakej silenej omezovac, tak jak ho vypnout?:myslim

Mne to robí tiež. Jeden známy mi povedal, že to robí elektronika resp. elektronický plyn. Počítač riadi bohatosť zmesi a akceleráciu a kým sa motor trochu nezohreje to obmedzuje. Či je to pravda netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!

407áři a jiní - neblázněte - jakýkoli studený motor a plný plyn:bojim - to je to nejhorší co můžete udělat:bacha:bacha:bacha to samý při zastavení a vypnutí klíčku (motor se musí vydejchat )

zdraví Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...