Jump to content
Sign in to follow this  
jarajarda

Voda v autě- přehrada hadr.....

Recommended Posts

Kamarád má problém, má 205 jako já (zatím jsem ho nedokopal k registraci u nás :( ale všechno bude:aut ), do auta mu začalo nehorázně zatejkat.. Tuhle ke mě přijel a u řidiče měl tak 2 cm vody, plus to co je pod kobercem, ta odhlučňovací izolace jak salát.. Měl taky plný kastlík- tu odkládací schránku co je pod volantem. Zatím jsme objeli okno silikonem a teď se čeká na déšť. Voda jde určitě shora, je ještě jiná možnost kudy by teklo kromě okna? Díky:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě teklo když jsem oddělal tu plastovou mřížku u stěračů a potom když jsem ji tam dával spátky nepodsunul jsem ji pod těsnění u okna.Dost dlouho mě trvalo než jsem na to přišel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemáte zahradní hadici? na déšť čekat netřeba.

pokud to má i v kastlíku, tak nejspíš kolem okna, případně jestli nejsou ucpané odtokové kanalky za předním blatníkem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak píše většina- viděl bych to na odtokové kanálky a voda se mu tam dostává přes větrák topení, když má vodu i ve schránce spolujezdce;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zatím tam neteče, okno jsme objeli silikonem a uvidíme až bude pršet, polejvat auto vodou nebudem, mrzne a je tu pul metru snehu..

Bohužel došlo k menšímu karambolu, tak teď se neví zda nebude zatékání do auta poněkud nadbytečný problém.. Na 205 to odnesl nárazník- 500Kč, blatník- prozatím sem ho lehce srovnal a natřel, do jara to stačí, reznout nebude, blikač- 250Kč a ulomený držáček světla- vyřešil to šroubek. Leč na autě do kterého se lehce opřel (Fiesta Courier 1,3) vzadu na nárazník, protože Fiestu přehlédl za deště na opravdu nepřehledné křižovatce, tam je škoda za cca 70 000Kč, protože ta dostala smyk a vzala to do nového autobusu Tedom na zemní plyn.. Ten měl prasklé přední okno, jedno světlo KO a maličko plechy, jinak nic. No a oprava autobusu předběžně.....400 000Kč....... Teď se čeká jak se k tomu postaví příslušné orgány.. Zranění jen lehká, naštěstí..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bych doporucil snazit se hajit vsema moznyma zpusobama.. treba vyssi nez povolenou rychlosti Fiesty na hlavni ceste, protoze vhledem k neprehlednost krizovatky a desti mohlo zpusobit havarii prave toto.. viz clanek zde:

http://www.novinky.cz/krimi/pri-vysoke-rychlosti-nema-ridic-na-hlavni-prednost_127530_3umsg.html

A mimochodem, uz jsem taky jednou v hrozne neprehledne krizovatce vyjel ze STOPky, sejmulo me zboku rychle jedouci auto.. nejdrive se to snazili hodit na me, ale ja to dohnal az k ministerstvu dopravy a konecny rozsudek: Neni mozno urcit vinu.

Takze hodne stesti !

[upravil dne 26.11.07 Mitja_]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×