Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dešťový sensor


Guest Bartoníček

Recommended Posts

Guest Bartoníček

Chod stěračů dle dešťového sensoru je chaotický, občas rychle kmitají i při malém dešti. Celkově je na můj vkus příliš rychlá frekvence. Lze to nějak upravit (např. úpravou SW v palubním počítači)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

pokud je senzor mokrý tak stírá někdy pomůžou nové gumičky.Mne stírali jak se říká aprílově nebo vůbec stěrače si dělaly co chtěly.Závada byla špatné zoxidované kontakty u motorku stěračů po pročištění se závada neopakovala.Je tomu pomalu rok s šlapou jak mají.Bylo to sice u 406:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první bych zkontroloval stav gumiček stěračů , pokud nestírají a v místě čidla senzoru jen rozstírají ,reagují tak že zrychlí.

Citlivost senzoru se bohužel nastavit nedá , ani manualně ani softwarově. Pokud funguje jak píšeš , je možné, že mezi senzorem a čelnim sklem je nečistota . Někdy pomůže jen očištění skla z venku . Pokud nepomůže ani to a stěrače opravdu lítají zmateně je možná vada senzoru samotného .

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladnik Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: petr.travnicek@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo mi to taky a to po výměně čelního skla. Zkus sundat zrcátko, odcvaknout senzor (takové 2 zelené pacičky dát k sobě), pod senzorem to vypucovat okenou, nebo něčím podobným a pucnout i silíkonový povrch senzoru a mohlo by to pomoci ... Mně to pomohlo ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...