Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam na geo v Prahee


Dundee

Recommended Posts

Zdravím všechny, potřeboval bych opravdu dobrej servis provádějící geometrii v Prahee (nejlíp P-7,8,9).

Po mé zkušenosti s potkáváním zajíců mám lehce pocit, že mi ten hnědošedej zmetek pocuchal krom nárazníku i geometrii na přední nápravě (nejen on, tak ty český tankodromy), ale hlavně bych potřeboval změřit odklon a sbíhavost na nápravě zadní, páč se mi jedno kolo dost sjelo zevnitř (ačkoli pohledově je křivější to druhý):(

Zadní nápravu mám repasovanou u Vašendy 8/2005 a letos jsem tam byl (tušim v červnu) na kontrole, protože se mi to postavení kol nezdálo.

Prý všechno v pořádku, jen si mám hlídat sjíždění pneu a kdyby se sjížděly, tak se to opraví v rámci záruky. Jenže až do konce srpna se mi nezdálo, že by se kola sjížděly, ale později (tak na konci září) už to sjetí bylo dost poznat na první letmý pohled, což mě dost vyděsilo.

Potřebuju teda zjistit zavčasu, jestli byly ty gumy už načatý z předchozí sezóny vpředu nebo mi je oddělala špatná zadní náprava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Doporučuju Šafránka mezi Balabenkou a Harfou (kousek od Vašendy) - velkej pneuservis s digitální geometrií, po operaci dostaneš i protokol, kde budeš vidět původní stav a stav po seřízení

Myslíš "Na Kříži" ten pneusevis Barum? Mají tam tuším tři "garáže" a kousek předtím (směr Prosek) je jakýsi zbytek autobazaru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne - je to přímo na tý hlavní, která jde od Harfy podle libeňskýho nádraží a SAZKA areny na Balabenku - když pojedeš kolem Vašendy tak, abys měl SHELLku po levé ruce, tak na semaforu odboč vpravo a cca po 500m sleduj levou stranu, tam je velký pneuservis Šafránek

http://firmy.centrum.cz/146375_mapa-pneu-safranek-s-r-o

[upravil dne 12/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim v praze nemam moc dobry skusenosti ale dys jedes smerem na kolin jak je benzinka trilobyt tak tam to delaj laser za dobrou cenu a dost dobre uz tam jezdim s autama dost dlouho ,to jen mimo s tim sem asi moc nepomoch ,ale ja si raci zajedu do dobryho vyskosenyho servisu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ne - je to přímo na tý hlavní, která jde od Harfy podle libeňskýho nádraží a SAZKA areny na Balabenku - když pojedeš kolem Vašendy tak, abys měl SHELLku po levé ruce, tak na semaforu odboč vpravo a cca po 500m sleduj levou stranu, tam je velký pneuservis Šafránek

O.K., díky, zítra tam zajedu a objednám se:super Cenovku asi přibližně netušíš, že?:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: l.hrudka

Zdravim v praze nemam moc dobry skusenosti ale dys jedes smerem na kolin jak je benzinka trilobyt tak tam to delaj laser za dobrou cenu a dost dobre uz tam jezdim s autama dost dlouho ,to jen mimo s tim sem asi moc nepomoch ,ale ja si raci zajedu do dobryho vyskosenyho servisu :)

Díky za tip, ale směr Kolín je pro mě nevyhovující, jak kvůli lokaci zaměstnání, tak orientaci bydliště;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...