Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pach benzínu v kabině


Stiv

Recommended Posts

Původně zaslal: Stiv

Ted jak se ochladilo tak v kabině je sem tam zacítitz benzín, čím to muže být??? mám se něčeho bát???

No kdyby byl u mě cejtit benzín, tak se fakt začnu bát kde se tam vzal....:D

Nesákne Ti nějaká hadice? Já musel minulej tejden vyměnit naftovou hadici u motoru protože mi celkem značně sákla, ale nebyla nijak výrazně cítit, ale dělalo to loužičky v garáži, byla tam ta původní "hadrová". Tak vyzkoušet jestli to nemůže být ono, nebo něco podobného?

[upravil dne 12/11/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to dělalo přesně opačně.Benzin byl cítit v létě a když bylo teplo.Všechno jsem přešel(sponky,hadice).Vypadalo to vše OK.Stejně to bylo citit.Nezbylo jen vsechny benzinové hadice vyměnit a nové sponky.Pak to přestalo.Asi hadice,ale nenašel jsem kde byl problém.Hlavně neodkládat,benzin rád chytá i tam kde nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rodov

Mně to dělalo přesně opačně.Benzin byl cítit v létě a když bylo teplo.Všechno jsem přešel(sponky,hadice).Vypadalo to vše OK.Stejně to bylo citit.Nezbylo jen vsechny benzinové hadice vyměnit a nové sponky.Pak to přestalo.Asi hadice,ale nenašel jsem kde byl problém.Hlavně neodkládat,benzin rád chytá i tam kde nemá.

benzín nechytá, chytají jen ty výpary, takže musíte hodně větrat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...