Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

mate nekdo zkusenosti s Oplem


buml

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

to mate este starej model, ze? a slyset chci pravdu:D

jj, starej (2003) - 2.2TDi. Najeto to moc nemá (cca 50 tisíc) a kromě toho, že do toho šéfová natankovala Natural a odjela od pumpy (umí i další strašný věci) to bylo jen na pravidelných servisních kontrolách. Podvozek tvrdší, ale stabilizačky vydrží určitě déle, než jsme zvyklí z Peugeota. ;)

O motoru nemá cenu psát, budeš mít jiný. Celkově bych asi marně hledal výhradu - kromě toho, že mám k Opelu spíše negativní vztah (možná od tý doby, co mi z Corsy při bouračce vylítlo čidlo pytlů z masky ven a pytle zůstaly vevnitř :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Medved >

toho se uz dneska taky bojim, to auto uz neni novy a nikdy nevis kdo kdy kde a co, ted to resi kolega s octavkou kupoval ji jako rocni referntak z belgie primo od skoda auto a fuj tajb:bojim

EDIT > jo a jeste sem zapomel ten servisni interval (a jeste zkracovany) nad kterym sem se tady nedavno rozciloval je super minus pro zabozrouta, o MUXu kterej ani po sesti letech nedokazali dostat do funkcniho stavu, aditivum atd. ani nemluve. Pezoo je tak trochu out

[upravil dne 12/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

.......kromě toho, že mám k Opelu spíše negativní vztah (možná od tý doby, co mi z Corsy při bouračce vylítlo čidlo pytlů z masky ven a pytle zůstaly vevnitř :D).

Po takové zkušenosti bych měl asi z Oplů "panickou hrůzu" - tu bych měl ostatně už jenom z představy, že bych měl jet někam jakýmkoli prdítkem velikosti Corsy (z našeho ranku v takové 106ce se taky opravdu necítím dobře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Po takové zkušenosti bych měl asi z Oplů "panickou hrůzu" - tu bych měl ostatně už jenom z představy, že bych měl jet někam jakýmkoli prdítkem velikosti Corsy (z našeho ranku v takové 106ce se taky opravdu necítím dobře).

No to víš, že taková 406-ka (nebo třeba Picasso ;)) bude "o něco" bezpečnější. Naštěstí jsem tenkrát jen postrčil Fobii, takže pytle nebyly potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár dnů jsem měl zafiru rv 2001, motor 1.6 74kW, podvozek mě nadchl - žádné rázy z vozovky, podvozek odfiltroval všechno, pomalu jsem se cítil, jako bych letěl v kluzadle.. Takové auto pro důchodce.. Velice jednoduše se řídí, ale je to hrozná nuda.. :aut A jinak ropáky od opla nejsou teda nic moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Pár dnů jsem měl zafiru rv 2001, motor 1.6 74kW, podvozek mě nadchl - žádné rázy z vozovky, podvozek odfiltroval všechno, pomalu jsem se cítil, jako bych letěl v kluzadle.. Takové auto pro důchodce.. Velice jednoduše se řídí, ale je to hrozná nuda.. :aut A jinak ropáky od opla nejsou teda nic moc..

no a bavis se o novejch CDTi a nebo o skoro deset let starejch DTi? a ropaci od Peugeotu sou jako dobry? Posledni kvalitni ropa je dle me TDi 66kW od VW (mozna jeste prvni geometrie 81kW) pak uz to stoji fsechno za vyliz prdel, bud to zere jako celej slavnej CR a nebo se to klepe jak drahej pes PD

[upravil dne 12/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

no na CDTi jsou jen kladné ohlasy, jediné co se sem tam v poradně řeší, je filtr pevných částic.. Obzvláště 2.2 CDTi v kombinaci s 6ti kvaltem si všichní chváli.. Ale ropa jde mimo mne..

To posledni co Buml je je auto s Fapem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: C.J.

no na CDTi jsou jen kladné ohlasy, jediné co se sem tam v poradně řeší, je filtr pevných částic.. Obzvláště 2.2 CDTi v kombinaci s 6ti kvaltem si všichní chváli.. Ale ropa jde mimo mne..

To posledni co Buml je je auto s Fapem:D

no to chci slyset co a jak u novejch motoru:) a ono neni fap jako fap do Oplackyho fapu se nepridava zadny aditivum a je celozivotni (alespon dle prodejce i servismannu) narozdil od 120tisicoveho fapu P kam se jeste musi lejt aditivum jo a servis po 30t nebo rok, coz je pro me dvojnasobek oproti novymu P

[upravil dne 13/11/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Ta tvoje je hezká :super:super ale já myslel uplně novou.....:papa:papa

mno moje opelnice už má 10 let.. :nevim jasně že byla řeč o nové.. Do cenového limitu by se věšel Caravan jedině se základním benzínem... :D CDTi 730tis - mega a něco.

Ale jsou to krasavci.. :mrk

post-0-14109596976644_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: Přema

Ta tvoje je hezká :super:super ale já myslel uplně novou.....:papa:papa

mno moje opelnice už má 10 let.. :nevim jasně že byla řeč o nové.. Do cenového limitu by se věšel Caravan jedině se základním benzínem... :D CDTi 730tis - mega a něco.

Ale jsou to krasavci.. :mrk

A v OPC čku prostě nemají chybu......:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...