Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rachtání


Guest Ondra

Recommended Posts

Čau, mám problém.... Mám novou spojku a začlo to zlobit: Když tam dám neutrál a mám sešlápnutou spojku, tak je všechnoc v poho, ale když ji vyšlápnu, tak se ozve strašnej rachot. Nevíte, co by to mohlo bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coze? :o Takze me to ty magori udelali blbe? Mam to reklamovat, at to predelaj? :mad:

BTW: Vadi to rachtani necemu? Nez se dohadovat s tema ..... tak treba to rachtani preziju, ale ono se to asi k****, ze?

[Editováno 7/21/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict, jestli to udelali blbe, ale spis to lozisko bylo v pr... uz predtim (kolik to ma nalitane?) to by ukazovalo na ten hluk...... Dalsi moznost je, ze v servisu ti tam dali line lozisko, nez tam bylo (to aby si nachystali dalsi kseft. :( to doufam ne)

Me to taky dlouho rachtalo.....a zadny problem jsem s tim nemel...(dlouho myslim asi tak 2 roky :)) Jenom se vystavujes riziku, ze se ti to lozisko rozsype a ty uz si nezaradis.......Leda, ze by ses naucil radit bez spojky :D

Doporucuju vymenu a myslim, ze chyba servisu to neni (i kdyz ti to mohli prezkouset a pripadne rict, ze je v ha....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...