Přejít na obsah
OK406

Jakou nabíječka autobaterie by jste dopuručili?

Recommended Posts

K napsání tohoto příspěvku mě vedlo to, že jsem půjčil autonabíječku a byla mi vrácena nefunkční a tak jsem nucen koupit novou. A proto se na Vás obracím o Vaše zkušenosti a připomínkami ohledně nabíječky autobaterie. Chci nějakou střední třídu do 1000,-Kč. Jakou používáte k dobíjení akumulátoru Vy a jakou by jste doporučovali. Mám baterku 12V 74Ah.

[upravil dne 12/11/07 OK406]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To by docela šlo. Autobaterie by se neměla zpočátku nabíjet větším proudem než je 1/10 její kapacity. :myslim Tak jak se postupně nabíjí, nabíjecí proud postupně klesá. To ale neznamená, že při 100% nabití je nabíjecí proud nulový. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

podle mě ten nejlevnější **** stačí - OK si vybral skvěle :)

Nabíječku používám, když je baterka náhodou KO, tj. max. jednou za rok. A ušetřené prachy za nabíješku vrazím do lepší baterky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest servisman

mám tady tuhle a stačí mi použita tak 1x za 3 roky jinak suusedka ji využívá 3x ročně v zimních měsících.Stála mne 7OOKč.ten vypínač jsem si dodělával

[upravil dne 12/11/07 sarkomi]

post-0-14109596974839_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

každopádně nabíječka v plastovém obalu na mne dojem nedělá :D

to OK 406: a nejde opravit?

Já sám mám nabíječky dvě , jedna má přímo vinuté trafo s odbočkami a ta druhá má plynulou regulaci,( obě dvě dávají max. 20A) :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem se tenkrát při koupi rozhodl pro něco malinko "kvalitnějšího"...WLGN 15 Einhell... . Aby to prostě bylo trošku naddimenzovaný a umělo to malinko víc, abych časem nemusel kupovat zase nějakou jinou. Jsem s ní naprosto spokojenej.:papa

Tady je odkaz: http://www.vintrich.cz/dilna-naradi/nabijecky/-nabijecka-autobaterii-autonabijecka-wlgn-15-einhell.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: C.J.

:xvul Dívám se na nabídku z lídlu, když tu je odkaz na tu nabíječku a na co jsem nenarazil.. :D

http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.20071112.p.Propojovaci_kabel

už se to tu asi před rokem řešilo.. aneb jak (ne)nastartovat auto přes autozapalovač :super

Tam o startování auta není ani slovo, je tam : k nastartování vybitých autobaterií přes autozapalovač:D:D:D Tenkrát to nebyl Lidl myslím a bylo tam přímo uvedeno startování auta, zřejmě neznalostí prodejce dochází ke klamání spotřebitelů

Jinak k ty nabíječce, stojí jen 500,- je elektronická a řizená microprocesorem, je možnost do 30 dnů zboží vrátit, a má 3 roky záruku, nevidím důvod proč ji nekoupit;) Možná je lepší než trafonabíječka s měkkým zdrojem na který píšou 5A a dá jen 2,5A

[upravil dne 12/11/07 Radek Hurvajz]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já jsem kupoval tu 6 ampérovou z tesca,když se mi moje stará 20 kilová pokazila.říkal jsem si,že jen na chvilku........a navíc 2 roky záruky-když tak jim ji zajdu otřískat o hlavu.stála tuším kolem 600 kč.no a mám ji už 3 roky,nabil jsem s ní caa 100 baterií a funguje úplně bez problémů,maximální spokojenost. :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejlepší nabíječka je stejně pendrek - párkrát se rozmáchneš, poboucháš kontakty a články a když je neprorazíš, tak je nabito

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku