Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

el schemata na 605 všechny modely


Diamond_605

Recommended Posts

zdarec kolegové, stahnul jsem kompletní el schemata včetně systémů uložení kabelů , je toho asi 400 stran , měl byste někdo zájem? poslal bych to na několikrát mailem, napište SZ s údajem kolik přílohy schroupne Váš mail a pošlu vám je ..... samozřejmě jen k "nahlédnutí" :D :D:D:D:D:D:super

viz obr. a spoustu dalších

post-0-14109596972315_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Diamond_605

proflakly je to už možná dost dlouho, ale ne každej má doma to schema, nebo si někdo koupil 605 a tápe kde sehnat schéma ;)

presto potvrzuji slova .myTD opravdu se nejedná o nová schemata ale pravdu ...ale opravdu o původní...:D

resp nikomu je nenutim ....:)

Zdravim som tu novy a tiez som prednedavnom kupil peugeot 605 2.1 tds a su tam stare a niektore zle kable chcel by som prerobit vecsinu elektriky a taka schema by my vazne pomohla.To je jedno v akej forme ak by to mohol niekto uploadnut zbalene na daky server aby som to stiahol bol by som mu velmy vdacny.Ak zas niekto nevie ako to zbalit a uploadnut na server aby to mohol hoci kto stiahnut s tym rad pomozem moj email arni22@post.sk vopred dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: arni23

Původně zaslal: Diamond_605

proflakly je to už možná dost dlouho, ale ne každej má doma to schema, nebo si někdo koupil 605 a tápe kde sehnat schéma ;)

presto potvrzuji slova .myTD opravdu se nejedná o nová schemata ale pravdu ...ale opravdu o původní...:D

resp nikomu je nenutim ....:)

Zdravim som tu novy a tiez som prednedavnom kupil peugeot 605 2.1 tds a su tam stare a niektore zle kable chcel by som prerobit vecsinu elektriky a taka schema by my vazne pomohla.To je jedno v akej forme ak by to mohol niekto uploadnut zbalene na daky server aby som to stiahol bol by som mu velmy vdacny.Ak zas niekto nevie ako to zbalit a uploadnut na server aby to mohol hoci kto stiahnut s tym rad pomozem moj email arni22@post.sk vopred dik

Koukni sem je tam toho spousty :superhttp://peugeot605club.extra.hu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hary605

Původně zaslal: arni23

Původně zaslal: Diamond_605

proflakly je to už možná dost dlouho, ale ne každej má doma to schema, nebo si někdo koupil 605 a tápe kde sehnat schéma ;)

presto potvrzuji slova .myTD opravdu se nejedná o nová schemata ale pravdu ...ale opravdu o původní...:D

resp nikomu je nenutim ....:)

Zdravim som tu novy a tiez som prednedavnom kupil peugeot 605 2.1 tds a su tam stare a niektore zle kable chcel by som prerobit vecsinu elektriky a taka schema by my vazne pomohla.To je jedno v akej forme ak by to mohol niekto uploadnut zbalene na daky server aby som to stiahol bol by som mu velmy vdacny.Ak zas niekto nevie ako to zbalit a uploadnut na server aby to mohol hoci kto stiahnut s tym rad pomozem moj email arni22@post.sk vopred dik

Koukni sem je tam toho spousty :superhttp://peugeot605club.extra.hu/

no diky ale neviem sa orientovat na tej stranke po madarsky neviem ani slovo anglicky by sa to este dalo a opravujem sa mam 2.1 SRdt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...