Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vyndat ozdobnej střed z liťáků?


Ferin007

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

podle me je vyrazis z druhe strany treba nejakou kulatinkou nebo tramkem.. teda aspon tak to delaj v servise kdyz to davaj na vyvazovacku, vyrazej to o tu tyc na kterou to nasazujou.. urcite bych to nepacil, ponicis si lak..:roll

Ferin007: Nemáš fotku z obou stran těch středů?

S tím vyrážením v pneuservisu - no to je nejlepší, to vyrazit o tu tyč, protože po několikáté ti to začne praskat.

Pokud možno, tak dostatečně velkou kulatinou, ne nějakým debilním šroubovákem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Nemám, ale zkusím udělat. Mám je v tmavým sklepě.

Takže vyražení o tyč nedoporučuješ? Jestli sem to dobře pochopil... :myslim

Ahoj,

no nevím jak v jiných pneuservisech, ael tam co jezdím já mi nikdy nic nevyráželi. Na vyvážení elektornů právě tu jejich tředící tyč demontovali a nasadili nějaký spešl bazmek a přez všechny čtyři díry to přítáhli.

Navíc když vezmu bývalou Xantii, tak tam žádny "vyrážecí" střed nebyl. Kola byla kopmlet jeden odlitek, takže tam by ani ta klasická středící tyč použít pro vyvážení nešla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

S tím vyrážením v pneuservisu - no to je nejlepší, to vyrazit o tu tyč, protože po několikáté ti to začne praskat.

Pokud možno, tak dostatečně velkou kulatinou, ne nějakým debilním šroubovákem...

jaky rozdil je jestli to vyrazis o tyc na kterou to nasazujes a kulatinou ktrerou to vyrazis??..:roker stejne je to jen kulatina..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: svanovsky

Ahoj,

no nevím jak v jiných pneuservisech, ael tam co jezdím já mi nikdy nic nevyráželi. Na vyvážení elektornů právě tu jejich tředící tyč demontovali a nasadili nějaký spešl bazmek a přez všechny čtyři díry to přítáhli.

Navíc když vezmu bývalou Xantii, tak tam žádny "vyrážecí" střed nebyl. Kola byla kopmlet jeden odlitek, takže tam by ani ta klasická středící tyč použít pro vyvážení nešla.

pokud jsou kola v kuse tak jinou moznost nez dat protikus nemaj, ale je to pro ne kazdopadne zdrzeni.. takze jsem jeste nevidel ze by nekomu kdo ma vyndavaci stredy je tam nechali.. jestli to dela tvuj servis tak ano, pro tebe je to asi dobre ale jinak jdou proti sobe..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip od NEONA:

já jsem si udělal "vyrážeč středů" z víčka od spreje, který má stejný průměr, jako je průměr středu liťáku a podélně jsem ho 2x řízl, takže když se potom zatlačí tyčí dovnitř kola, tak se roztáhne a zmáčkne ty umělohmotné packy a jde to ven samo ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím jak v jiných pneuservisech, ael tam co jezdím já mi nikdy nic nevyráželi. Na vyvážení elektornů právě tu jejich tředící tyč demontovali a nasadili nějaký spešl bazmek a přez všechny čtyři díry to přítáhli.

Navíc když vezmu bývalou Xantii, tak tam žádny "vyrážecí" střed nebyl. Kola byla kopmlet jeden odlitek, takže tam by ani ta klasická středící tyč použít pro vyvážení nešla.

Typický případ Citroena. Origo liťáky nemají uprostřed díru. Z každého druhého pneuservisu tě pošlou do háje, poněvadž ten "bazmek" jak píšeš stojí dost peněz a proto ho ne všude mají.

Jinak ty středy se dají o objdenat sólo. Četl jsem to na www.elektrony.cz

Cenu nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...