Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha kúrenia


jojo0608

Recommended Posts

Nazdar, mám problém s kúrením a to taký, že mi nefúka vzduch na nohy. Mám nový model 406 s automatickou klímou. Stále mi fúka vzduch na okno a hore, ale na nohy vôbec a to aj keď na display mám šipku smerom nadol...A teraz v zime mi je zima na nožičky :(

Všetky ostatné funkcie fungujú dobre, iba to vôbec nereaguje na to, kam mám nastavené ofukovanie. Ešte som to nerozoberal, pretože podľa múdrej knihy "Jak na to?" sa na rozdiel od manuálnej klímy, automatická s displayom nemá ako pokaziť a teda nie je tam rospísane ako sa má opravovať...

Neviete mi niekto poradiť čo s tým mám robiť?

Teda okrem toho, že si mám dávať hrubé ponožky... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připojim se k dotazu, co se tyče zkušenosti s topenim na nohy. me to na nohy topí,ale řekl bych že malo. Do středních vydechu-na palubce a u bočních oken- me to topi at mam šipku kam chci. Na okno to přepina-to je ok, ale dolu to topi jaksi min. Jak to funguje u vas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zdar,chlapy viete mi poradit co moze byt chyba ze nejde vzuch na nohy?predpokladam ze to bude nejaky motor ktory nataca klapku tam kde si zvolim.a kde by som nasiel tuto klapoku skusal som hladat ale bezupechu.dakujem za kazdu radu. 2,0hdi 80kw automaticka klima

[upravil dne 17/9/08 vinco321bi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...