Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední SPZ


Yves

Recommended Posts

Tak dneska jsem kvůli neprotaženejm silnicím přišel o přední SPZ.

Tak přemejšlim že nová přední SPZ bude nahrazena samolepkou, máte s tim někdo zkušenost, teda co na to policie?? popřípadě poraďte dobrou reklamku v praze nebo v severních čechách která umí i odrazovou plochu jako ma plechová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se samolepkou budeš v pohodě do prvního vizuelního kontaktu s policajtama, pak bude následovat problém, jehož řešení se může pohybovat od menší pokuty až po odstavení auta a body za jízdu s autem nezpůsobilým k provozu (tuším 5?) - není nad to mít značku přišroubovanou, Ti, kteří často parkují vě větších městech mi jistě dají za pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yves

Tak dneska jsem kvůli neprotaženejm silnicím přišel o přední SPZ.

Tak přemejšlim že nová přední SPZ bude nahrazena samolepkou, máte s tim někdo zkušenost, teda co na to policie?? popřípadě poraďte dobrou reklamku v praze nebo v severních čechách která umí i odrazovou plochu jako ma plechová

Pokud tě potkaj bez přední SPZ, řekneš, že jsi ji právě ztratil...

Pokud tě potkaj vepředu se samolepkou, těžko jim vnutíš, že ti to tam někdo cizí nalepil... :)

Radši si nech dát nový... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novou sem si vybehal, to je samozrejmost, ale nechci prijit i o tuhle preci jenom 206 s GT naraznikem ji ma dost nizko

jo a ptal jsem se na magistrate, samolepu mit nesmis protoze ji nevidava urad, jsou povoleny jen SPZ vydany na urade

[upravil dne 12.11.2007 Yves]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

a tak jen jediné přidělat šroubkem ši nýtovačkama

A pak není co řešit dál ale to si udělá každý dle svého jestli chce shánět RZ či ne.Já mám raději stále stejnou a ne každý rok jinou,neberu pokud změním auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

a tak jen jediné přidělat šroubkem ši nýtovačkama

Tam je potom sranda, že nesmíš narušit znak EU a zatím pokaždý když sem na to koukal, ten šroub by přesně do toho znaku vycházel. Komedie. Ale na paužotu sem to ještě nezkoumal.

Jinak už sem párkrát slyšel o značce přilepený. Prej nějakou kvalitní oboustranou páskou to drží jak přibitý. Auto bez rámečku vypadá líp, ale jak je to s trvanlivostí, nebo případnou výměnou značky netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

a tak jen jediné přidělat šroubkem ši nýtovačkama

A pak není co řešit dál ale to si udělá každý dle svého jestli chce shánět RZ či ne.Já mám raději stále stejnou a ne každý rok jinou,neberu pokud změním auto

Nejlepší pak je, když se jde auto přehlásit a SPZ jsou přinýtovaný...

To je pak prča...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO hlavne zamej takle ztratil SPZ a kdyz sel nanurad s tou druhou tak platil nejake penale a skartaci stare znacky... Prej kdyby ztratil obe tak to ma jen za nejakej malej poplatek takze rikal ze priste tam nepujde se zadnou a proste rekne ze mu je nekdo vzal ale je to taky blby treseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

priste tam nepujde se zadnou a proste rekne ze mu je nekdo vzal ale je to taky blby treseni...

Blbý, ale funkční... úřady beztak ojebávaj občany, tak co by nemohli občané občas ojebat úřady? :)

Pardon za ten výraz, nicméně jsem to nedokázal popsat výstižněji... :myslim:D

[upravil dne 13/11/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je to hned nahlásit s tím, že ti byla zcizena /nevíš kde jsi o ni přišel/, jinak se ti může stát, že ji "nějakej kašpar" najde, připevní si ji na svůj wehikl a půjde si načerpat plnou nádrž.

Měl jsem podobné problémy když mě tahali na Policii, že prý jsem kdesi v Českém Krumlově u benzinky prý odcizil jakési keře a zničil zařízení - kamera zachytila stejný typ vozidla a část SPZ /první písmena a dvě čísla/ - rok se to táhlo kdy jsem musel dokazovat (mělo to být naopak), že jsem nikde nebyl a moje vozidlo vypadá jinak než na záběrech kamery (střešní okno, jiná maska) - ovšem ouředníci potřebovali mít "vyřešený případ".

Nakonec jsem to pochopitelně vyhrál - ovšem to lítání kolem, ztráta času atd.... Nikomu to nepřeju.

Takže - zavčas nahlásit !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

nejen to lítání ale taky ta fronta prostě na to padá dovolenka,nejlepší když si odstojíš frontu a pak ti řeknou konec přidte zítra.To kolegu málem trefilo když tam stál 4 hodiny

No jo, asi by jsme si měli konečně uvědomit - že voni tu nejsou pro nás ale my pro ně !!!

Ovšem hned se omlouvám všem slušným referentům - je vás ale málo !!!!! :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mě někdo kdysi ukradl SPZ na fávu a byla to docela papírařina.

Na odbor dopravy (hodina čekání) -> tam sem se dozvěděl, že potřebuju papír od policajtů, tak sem valil na policii (dvě hodiny čekání) - tam "výslech" a sepsání protokolu (hodina čekání), pak zase na dopravní (hodina čekání) a o pár stovek lehčí (tuším že to bylo 600 za nový značky - který sem pak hned dával do depozitu kvůli tomu, že sem s fávem už nejezdil a prošla mi technická :D)

Nádherně strávený den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podle mě se samolepkou budeš v pohodě do prvního vizuelního kontaktu s policajtama, pak bude následovat problém, jehož řešení se může pohybovat od menší pokuty až po odstavení auta a body za jízdu s autem nezpůsobilým k provozu (tuším 5?) - není nad to mít značku přišroubovanou, Ti, kteří často parkují vě větších městech mi jistě dají za pravdu.

souhlasím je to jako když žádnou nemáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...