Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem si udělal radost.


M.a.R.i

Recommended Posts

Díky za obsáhlý info. Nikdy mě moc ty soutěže nezajímaly. Myslel sem že EMMA a dB drag jsou odlišné soutěže. Mám v tom guláš. Zeptám se ho,ale co sem viděl diplomy,tak myslím,že to měl za SPL,ale ruku do ohně nemám. Ale SPL a dB drag je něco jiného ne? Ono stejně s tou kvalitou, i kdybych tam dal nějakej focal či něco takového v uzavřence,tak stejně výslednej dojem v interiéru nebude nic extra, hold sedan no... Ale chci časem vyříznout plato, vyndat skybox apod. Snad to trošku pomůže. S tima herzema sem to myslel tak,že jsem to musel dočasbě ubrat na minimum,neboť se to nedá poslouchat,jak je to přebasovaný,ale ještě jsem nad tím nějak nelaboroval, snad o víkendu bude trošku času. Myslel jsem,že je nej nastavit sw do 80Hz a kompa od 80Hz,ale zkusím to i tak jak říkáš.

Chtěl bych vyzkoušet i tu uzavřenku,ale nerad bych zbytečně ničil tuhle poctivě dělanou bedýnku aby potom možná byl výslednej efekt nulovej.

Před 3lety jsem ani nevěděl,že existuje sw a pomalu nabírám informace :).

A s tím zapojením na 4ohmy a 1ohm. Někdo mi říkal,že dumping factor hraje roli. Ale někdo mi zase tvrdí,že když je na to zesilovač stavěnej,tak by neměl být problém. Takže zapojením na menší odpor se dumping factor snižuje a zesilovač neovládá sw tak přesně?

A ještě k tomu bassreflexu, myslím,že by se spousta lidí hádala,že SQ pokaždé neznamená uzavřenku.

[upravil dne 14.11.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pořád, když jsem před rokem psal,co jsem si koupil do auta,tak si mi napsal,že je to sestava spíš do kvantity než do kvality :nevim a teď zase :bojim.

ba ne, si dělám srandu, rád přijmu kritiku,alespoň zase budu přemýšlet o něčem jiném :D. Si pořád namlouvám,že je to rozumnej kompromis,ale oproti těm xtčkam je to opravdu něco jiného. Až se jednou zbavím 405,tak koupím něco vhodnějšího,ale to bude za dloooouho.

A co máš v autě ty? Abych si mohl rejpnout? :D

[upravil dne 14.11.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

A pořád, když jsem před rokem psal,co jsem si koupil do auta,tak si mi napsal,že je to sestava spíš do kvantity než do kvality :nevim a teď zase :bojim.

ted ne ted říkám že je to SPL ne kvantita;)

Původně zaslal: M.a.R.i

ba ne, si dělám srandu, rád přijmu kritiku,alespoň zase budu přemýšlet o něčem jiném :D. Si pořád namlouvám,že je to rozumnej kompromis,ale oproti těm xtčkam je to opravdu něco jiného. Až se jednou zbavím 405,tak koupím něco vhodnějšího,ale to bude za dloooouho.

to ale nebyla žádná kritika, jen upřesnění, kritika by vypadale jinak:D

Původně zaslal: M.a.R.i

A co máš v autě ty? Abych si mohl rejpnout? :D

nepovim, bojim :bojim:bojim:bojim nikde to neprezentuji čorkaři jsou všude:aut:D kdyžtak jen U2U:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, už jsem je zkouknul a de vidět,že si s tím dal dost práce, máš to všude pěkně vyprolisované. A nač je ta dřevotříska na zadních sedačkách? Na fotkách to nešlo rozpoznat? Kdyžtak napiš do soukromých zpráv. Na odkaz s EMMA kouknu, aspoň si v tom udělám trošku jasno. SPL znamená sw na tlak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj SPL je Sound Pressure Level tedy tlak

prolisované, ono to ani jinak nejde, ale dělá se to na pohodičku narozdíl ode dveří, všude je přístup.

drevotříska slouží jako pevnej podklad pod zesíky, kdysi jsem chtelk dělat zastavbu zesů do té zadní plochy ale nějak jsem se k tomu už nedostal...:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...