Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sháním písničku


permonik7

Recommended Posts

Ahojte všichni, chtěla bych vás poprosit o pomoc. Sháním písničku z TV upoutávky na film Když se setmí. Nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje? Zpívá to chraplavej hlas a zpívá něco v tom smyslu jako "this is a mens world" nebo tak něco... Uř tahle písnička byla i v nějaké reklamě, ale nevím na co:(díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Oliver Riedel

To bys Radku nevěřil,kolik času sem věnoval hledání písničky od Miky-Grace Kelly...:D

No a našel jsi ji nakonec? Já jen že jsem ji ted hodil do vyhledávače a za 10 sec jsem ji našel;)

Já právě nevěděl,jak se jmenuje písnička ani zpěvákjen sem ji jednou slyšel v rádiu a zapoměl sem si zjistit,jak se jmenuje...Po třech dnech hledání na youtube sem ji slyšel na Relaxu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice se vsem omlouvam! Ze zajimavosti jsem si stahnul pisnicky ktere zde byly uvedeny, ale v souvislosti s tim filmem a ted jsem zjistil ze je mezi nema. Takze i tak diky... :)

Edit: A ted se docitam ze je zde zminka i o te reklame. Tak to dopada kdy se necte cely tema. Takze sorry za :xvul

[upravil dne 18.11.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...