Přejít na obsah
permonik7

sháním písničku

Recommended Posts

Ahojte všichni, chtěla bych vás poprosit o pomoc. Sháním písničku z TV upoutávky na film Když se setmí. Nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje? Zpívá to chraplavej hlas a zpívá něco v tom smyslu jako "this is a mens world" nebo tak něco... Uř tahle písnička byla i v nějaké reklamě, ale nevím na co:(díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: purkmistr

a nevíte náhodou co je to za písničku v reklamě na O2? zpívá to tam ta ženská, už to hráli i na rádiu ale nikdy sem neslyšel co to je :-(

Royksopp - What Else is There

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: purkmistr

a nevíte náhodou co je to za písničku v reklamě na O2? zpívá to tam ta ženská, už to hráli i na rádiu ale nikdy sem neslyšel co to je :-(

Royksopp - What Else is There

A je tady

[upravil dne 11/11/07 Radek Hurvajz]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Oliver Riedel

To bys Radku nevěřil,kolik času sem věnoval hledání písničky od Miky-Grace Kelly...:D

No a našel jsi ji nakonec? Já jen že jsem ji ted hodil do vyhledávače a za 10 sec jsem ji našel;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Oliver Riedel

To bys Radku nevěřil,kolik času sem věnoval hledání písničky od Miky-Grace Kelly...:D

No a našel jsi ji nakonec? Já jen že jsem ji ted hodil do vyhledávače a za 10 sec jsem ji našel;)

Já právě nevěděl,jak se jmenuje písnička ani zpěvákjen sem ji jednou slyšel v rádiu a zapoměl sem si zjistit,jak se jmenuje...Po třech dnech hledání na youtube sem ji slyšel na Relaxu:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A vy nevíte, že na googlu stačí napsat co nejpřesněni melodii ve formátu ta da daa (pozor jen malými písmeny, velké to vyhodnocuje jako sbory) a google vám najde přesný název a poté Vám i vyhledá kde se dá nejlevněji tento singl stáhnout

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Velice se vsem omlouvam! Ze zajimavosti jsem si stahnul pisnicky ktere zde byly uvedeny, ale v souvislosti s tim filmem a ted jsem zjistil ze je mezi nema. Takze i tak diky... :)

Edit: A ted se docitam ze je zde zminka i o te reklame. Tak to dopada kdy se necte cely tema. Takze sorry za :xvul

[upravil dne 18.11.2007 Tornado]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku