Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odskok 5.dveří 406 break


Pe.Tr

Recommended Posts

sem se nějak nemohl rozhodnout pro sekci kam to dát .Tak snad je to takovy universal no.:D

Motorek odskoku je z aukra za 170,- a je připojen na super levny alarm ktery ma na DO tlačitko přimo pro odskok kufru:mrk takže by byl hřích toho nevyužít . Navíc tím vyřešim zamčeni samotného kufru i za jízdy po městě s klidem na duši -nemusim se bat že mi někdo na křižovatce skoči do kufru třeba pro noťas .Odskok funguje i při zamknutem kufru(zamknutem solo klíčem) .

A hlavně zabránim devastaci světylek SPZ které mi každej druhej urval v domění že je to klika kufru:grr:grr:grr

takže toto je motorek už namontovany v 5. dveřích.

post-0-14109596963512_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší oříšek byl dostat kabel přívodu napětí skrz gumovou průchodku , ti co mé auto znají asi ví oco go .

V pruchodce už je max těsno páč tam jsou navíc kabely od repráku co jsou v 5.dveřích a kabely od dodělávaných brzdovách světel . No kablik se tam vešel s pomocí skoro půllitrového spreje silikonového oleje .

post-0-14109596964245_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče napojení na jednotku alarmu tak velké dík patří Ferrymu který mi pomohl najít alternativní řešení ,protože origo výstup na odskok byl 0,0 Voltů:( ikdyž ted si myslime že to bylo minus ,resp. kostra ktera to spinala ,ale to už je jedno ,funguje to i tak:D:D:D

Důkaz místo slibů :D

odskok avi.avi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...