Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Interval stírání 406


golias

Recommended Posts

Trošku mě zaráží, že moje 406ka nemá cyklovač stěračů,nebo je něco špatně? Na první poloze je vypnutý, směrem dolů je jedno setření a potom jsou ještě tři polohy směrem nahoru. Na té první to nedělá nic na druhé stírá pravidelně a na třetí rychleší stírání. Poraďte někdo jestli tam není potřeba něco opravit nebo vyměnit. Podle mýho by měla být ta první poloha cyklovač (když už teda nemám senzor deště)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O cyklovač se stará relátko (modrá barva). U Tebe je buďto na vině špatný kontakt v páčce nebo ono relátko.

K relátku se dostaneš tak že povytažením červenýho kolíčku u pojistek vyndáš celou pojistkovku a za ní ho uvidíš. Jde nahradit relátkem na favorita nebo felicii. :papa

Typ relátka viz. zde.

[upravil dne 10/11/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní stěrač byl všude příplatkáč. Senzor deště byl standartně u 3.0V6, 2.0i16V a 2.1td ... u slabších motorizací to bylo za příplatek. Tedy u starých modelů <99

Původně zaslal: sarkomi

já měl rok 95 a děštový senzor tam byl:papa:papa:papa:papataktéž zadní stěrač u sedana

[upravil dne 11/11/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak vy , ale já prostřední zrcátko skoro nepoužívám a při couvání jedině přes boční, takže nevím,proč by u sedana tam měl být stěrač (další zbytečný capar :D) :myslim

Trošku mi vadí,že když jedu na senzor stěrače,pak vypnu motor,znovu nastartuji,že musím páčku dát z polohy auto buď dolů nebo nahoru a pak auto aby znovu senzor fungoval :grr tohleto frantíci nedořešili

[upravil dne 12.11.07 Miku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...