Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kradena 306 !!!


xxxjesterka

Recommended Posts

Fakt síla, člověku se chce brečet, když to čte...

Tak takhle kapitola tvýho života se už zřejmě s konečnou platností blíží do finále. Co bude dál? Nebo už něco je?

A jen tak orientačně, jestli se můžu zeptat - kde konkrétně ve Vršovicích bydlíš? Nějakej čas sem tam přebýval taky, tak jen pro představu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

http://zpravy.idnes.cz/policie-zadrzela-pri-razii-11-udajnych-zlodeju-aut-f7t-/krimi.asp?c=A071115_152455_krimi_miz

mrknete se.... mala nadeje mi svitla...treba mi policajti zavolaji :potlesk (ale tesit se radeji nebudu)

Cituji :Na zátahu s krycím názvem Peugeot se podílela i zásahová jednotka.

Kde ti orgáni berou ty krycí jména??? To je krycí jméno jak fík. Hned by mne napadlo, že to je akce proti kapsářům! :aut

Hm, teď jsem dočetl tenhle smutný příběh.

A to jsem ti chtěl napsat, aby jsi nepropadala depresi. Mojí bejvalce ukradli v Plzni 306 a za půl roku si jí osobně našla v Praze na parkovišti u IKEA. Policajti než přijeli, tak nový \"majitel\" odjel. Ona se bála na něj machrovat, nebo co. Napsala si SPZ a podle ní jí našlli na Kladensku místní policajti. \"Majitel\" jí prý parkoval někde na vsi na zahradě pod plachtou. Koupil jí někde na Kladně v bazaru. :myslim

[upravil dne 25/7/08 Ravel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak to mě moc mrzí a doufám, že ta moje je už nenávratně pryč a já se nebudu muset dívat jen na skelet:(.Plně s tebou soucítím a přeji brzkou náhradu a hodně spokojených kilometrů.Je to fakt síla a bohužel s tím nic neuděláme:grr.Teď jsem dostal jeden drsný mail a zase mě to pěkně nakrklo:grr.Doufám, že to tady už nebylo...

[upravil dne 25.7.08 Zipík]

kradeze_aut.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Jesterka

Tak jak Ještěrko, občas vzpomenu,že už si tady dlouho nebyla, jestli ještě někdy tady budeš s námy probírat toho nějakýho svýho BUBÁKA,nebo jestli si na lvíčky zanevřela a už se nebudeš zůčastňovat našich rad a hovorů,vylepšování,šlechtění a já nevim čeho všeho,plně s tebou cítim,že si přišla o svýho mazílka,přesto všechno si myslim,že najdeš zase takovýho,podobnýho a hezkýho a vymazlila by sis ho podle svýho,stále držim pěsti ať máš víc štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Též je mi to neskutečně líto, mlátil bych za to dlažební kostkou do hlavy!!!

Ještěrko, já bydlím pár bloků od Tebe a za poslední rok se tu ukradlo z jednoho parkoviště pod oknama 3 vezaku 5 aut a jen o naše byly 2 pokusy, naštěstí zabezpečení, na které nebyli připraveni zafungovalo... Je to tu strašný! Nebudu počítat kolikrát nám buď něco zmizelo z auta, nebo vyčorovanej kufr a jednou jsem přišel k autu a bylo pošlapané, promačkané a okopané natolik, že to chtělo nové kapoty a vykytovat blatník, zaplaťpámbu za silnou střechu.

Nechopím toto jednání...!

Upřímnou soustrast :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel auta se kradou a budou krást pořád, protože tomu náš trestní zákon a řád docela slušně napomáhá. Člověk zjistí, že zloděj (obviněný) má mnohdy víc práv než poškozený. O legislativě ani nemluvím. Složité dokazování a prokazování a okradenému nakonec zbydou jen oči pro pláč. :oA když se zloděj někdy chytí a má dojít k náhradě škody, tak samozřejmě nemá majetek a poškozený se stejně náhrady škody nedočká, protože soud ve finále sice nařídí úhradu škody, ale ber, když nemáš kde, protože ti co kradou většinou nepracují a žádný majetek nemají.:bacha

[upravil dne 15/12/08 Dismay.zs]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

I já mám tu neblahou zkušenost, přišel jsem o 206ku HDI taky v Praze.NO už jsem se s tím vyrovnal a smířil se s tím že se už nevrátí. víc mě však mrzí přístup naší slavné policie (POMÁHAT A CHRÁNIT) měl jsem v něm schovaný mobil který byl aktivní 16 dní a mohli ho zameřit a tak přijít na partu čorkařů kteří mají jistě na kontu nejedno auto.Ale bohužel nezájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mxmen

I já mám tu neblahou zkušenost, přišel jsem o 206ku HDI taky v Praze.NO už jsem se s tím vyrovnal a smířil se s tím že se už nevrátí. víc mě však mrzí přístup naší slavné policie (POMÁHAT A CHRÁNIT) měl jsem v něm schovaný mobil který byl aktivní 16 dní a mohli ho zameřit a tak přijít na partu čorkařů kteří mají jistě na kontu nejedno auto.Ale bohužel nezájem.

To si děláš srandu, o něčem podobném jsem uvažoval taky ale bohužel nestihl realizovat taktéž ukradeno v Praze:(V podpisu je odkaz.Divím se, že je to nezajímalo já bych je asi uháněl každý den:(.Na co se vymlouvali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

jo policie vetsinou nad tim mavne rukou,hlavne v praze....kradeni aut je tam na dennim poradku a oni to moc neresi...

delal jsem na jednom hotelu v praze a tam se kradly auta jak na bezicim pase....aspon jedno auto do mesice,doonce i autobus a jedine co policie dokaze je namontovat kameru ale i tak se tam dal vesele kradlo a polici ze zaznamu na nic neprisla...identifikace v nocni tme nesla proves,slo videt jen jak se nekdo mota kolem auta a pak jak auto odjizdi....po par dnes se okradeny host vratil do sve zeme a policie to odlozila....

rezat za tro tem K#RVAM ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...