Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poklice


autojirka

Recommended Posts

On každej pár poklic poztrácí a pak se na věčný kupování novejch vybodne. Asi nejhorší sou takový ty "ala mnohopaprskovej hliník" poklice, ty nevydrží vůbec nic. Ty origo peugeoťácký, co mám na autě teď, zas pro změnu drží jak přibitý. Záleží na autě, na některejch černej plech není ani trochu rušivej, jindy je to jak pěst na oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jel z hor,tak mi po dálnici pěkně vibrovalo celý auto,pak jsem zjistil,že jak jsem jel v hlubokém sněhu,tak se sníh natlačil dírama v poklicích mezi poklice a disky,po sundání poklic a vyčištění sněhu auto přestalo vibrovat,nakonec jsem koupil oprýskaný liťáky ze 405 a dal je na zimáky a je klid.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Ber to tak,že skoro 90% řidičů jezdí v létě na liťákách,poklice většinou vůbec nemá a těch pár týdnů,co budou mít na autě zimáky je přeci nedonutí koupit si poklice.

A nebo to jako Přema řeší dvěma sadama liťáků:D

No to víš že jo, 90% jezdí na liťákách. A tos viděl prosím kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Oliver Riedel

Ber to tak,že skoro 90% řidičů jezdí v létě na liťákách,poklice většinou vůbec nemá a těch pár týdnů,co budou mít na autě zimáky je přeci nedonutí koupit si poklice.

A nebo to jako Přema řeší dvěma sadama liťáků:D

No to víš že jo, 90% jezdí na liťákách. A tos viděl prosím kde?

Posuzuju pouze venkov,Louny:D

Jsem jeden z mála,co tu jezdí s poklicema,v dnešní době jsou i ošklivé liťáky přece jenom liťáky.

Jinak těch 90% bylo bráno jen od oka...

Tak se už na mě nezlob:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Oliver Riedel

Ber to tak,že skoro 90% řidičů jezdí v létě na liťákách,poklice většinou vůbec nemá a těch pár týdnů,co budou mít na autě zimáky je přeci nedonutí koupit si poklice.

A nebo to jako Přema řeší dvěma sadama liťáků:D

No to víš že jo, 90% jezdí na liťákách. A tos viděl prosím kde?

..já třeba mám taky dvě sady liťáků.. na moje auto se plechy prostě nehodí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Oliver Riedel

Ber to tak,že skoro 90% řidičů jezdí v létě na liťákách,poklice většinou vůbec nemá a těch pár týdnů,co budou mít na autě zimáky je přeci nedonutí koupit si poklice.

A nebo to jako Přema řeší dvěma sadama liťáků:D

No to víš že jo, 90% jezdí na liťákách. A tos viděl prosím kde?

Posuzuju pouze venkov,Louny:D

Jsem jeden z mála,co tu jezdí s poklicema,v dnešní době jsou i ošklivé liťáky přece jenom liťáky.

Jinak těch 90% bylo bráno jen od oka...

Tak se už na mě nezlob:(

Hele, tam bude dobře polovička aut typu fáčko nebo stodváca, to chceš tvrdit, že ti maj taky liťáky? :D Aut na liťákách nejezdí zdaleka ani polovina, ani u novějších aut to vůbec není pravidlo - služebáky jsou většinou na plechách, a levnější auta s menší výbavou si lidi taky kupujou na plechu. Donedávna jsem si třeba taky myslel, že dneska se skoro každé nové auto prodá rovnou s klimou, a ono prd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je třeba důvod, proč já nemám elektrony ani na jednom z aut. Abych to pak našel někde na špalkách, když to nechám stát půl dne u lesa... na to se můžu vy... Na hlavním a nejlepším autě nemám ani ty poklice, jedna upádla, tak jsem je vyházel všechny :) ale asi tam pak budu muset nějaké časem koupit, ať to nevypadá tak hrozně... kdyby teda někomu přebývala sada pěkných patnáctkových poklic... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jako vždy na zimu plecháče a poklice jsou nic moc ale pro jistotu přidělané na dvou místech elektrikářskou páskou.Po zimě přecvaknu a další rok nově.Poklice drží že neupadnou a pokud je někdo chce tak je spíše poškodí.Vypadá to blbě ale učel to plní a ničemu nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...