Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Studené starty jednou pro vždy!!


stalmik

Recommended Posts

Původně zaslal: kamen22

Původně zaslal: urdemala

mám takový tušení, že to byla jedna z prvních věcí, který štalmík testoval :-(

:mad:Tak sa ospravedlnujem ze som si to nevsimelo. Ale ako to testoval, lebo mne to tiez testovali a hovno zistili hm keby motor vedel rozpravat...

to sis nemohl asi všimnout, poněvač to bylo dávno a v jiným tématu..

keby motor vedel rozpravat: áno, veru dobrá idea :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

jo jedná se o zapalovací rampu ,co jsem koukal,na servisbox tak já mám tu druhou končí73.při problémech s volnoběhem jsem měnil jen zelené čidlo teploty k řj.

Pokud vezmu tak někdo zde už řešil zapalovací rampu,ale musel bych se podívat vyhledat.Tahle součást je drahá a na vrakovišti není záruka jak dlouho bude šlapat.

To mas pravdu , ze ta rampa z vrakoviska nemusi dlho vydrzat, ale zoberme si to tak ze ked ti ko..t v servise povie ze mas v pi riadiacu jednotku a ked ti ju vymeni a nepomoze to mozes mu akurat vybit zuby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

nemenil, ale myslim ze mu to merili

Mne ju merali v boschi co akoze chodia na skolenia a tak, ale zrejme nemerali vysoke napatie ale len primarnu cievku. No ale preskoky vn a navyse ked to blne studene a oni to merali v garazi za tepla tak ani nic zistit nemohli:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro upřesnění.. Rampu mi ani nikdo neměřil.. ani jsem jí neměnil s nikým.. Každopádně ŘJ v servisu stojí 32000Kč a to si koupim dejme tomu 16ramp :) No potřeboval bych na den dva půjčit nějakou jinou..

Urdemala: Petře Petříčku nepůjčil bys mi rampičku pokud ti autí drží volnoběh po ranním startu?? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Tak pro upřesnění.. Rampu mi ani nikdo neměřil.. ani jsem jí neměnil s nikým.. Každopádně ŘJ v servisu stojí 32000Kč a to si koupim dejme tomu 16ramp :) No potřeboval bych na den dva půjčit nějakou jinou..

Urdemala: Petře Petříčku nepůjčil bys mi rampičku pokud ti autí drží volnoběh po ranním startu?? :aut

Ja mam bohuzial len tu dosratu. Inak do elektroniky sa dost vyznam a poviem RJ sa da opravit, a ak sa pokazi je to na 80% koli skratu v kabelazi alebo v niecom co ovlada napr. ventily, rele. Cidla ju odpalit nemozu - teda nemali by no ale v elektronika nikdy nehovor nikdy:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Tak pro upřesnění.. Rampu mi ani nikdo neměřil.. ani jsem jí neměnil s nikým.. Každopádně ŘJ v servisu stojí 32000Kč a to si koupim dejme tomu 16ramp :) No potřeboval bych na den dva půjčit nějakou jinou..

Urdemala: Petře Petříčku nepůjčil bys mi rampičku pokud ti autí drží volnoběh po ranním startu?? :aut

Ozaj mam 30% zlavu v Elite , zla sprava je ze zapalovaciu rampu tam nemaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Původně zaslal: stalmik

Tak pro upřesnění.. Rampu mi ani nikdo neměřil.. ani jsem jí neměnil s nikým.. Každopádně ŘJ v servisu stojí 32000Kč a to si koupim dejme tomu 16ramp :) No potřeboval bych na den dva půjčit nějakou jinou..

Urdemala: Petře Petříčku nepůjčil bys mi rampičku pokud ti autí drží volnoběh po ranním startu?? :aut

Ozaj mam 30% zlavu v Elite , zla sprava je ze zapalovaciu rampu tam nemaju.

Autobenex ji ma s klubovou slevou 10% za asi 6400 CZK ( verze 597073)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Nechce niekto si prerobit podsvetlenie palubky, dispejov a tlacitom na modro? Ja som to uz absolvoval je to velmi pekne a nemam problemi zebi mi blbli kontrolky.

me se libi tovarni oranzovocervena :D modrou uz ma dneska skoro kazdej :) sorry , ale videl jsem moc hezky udelany budiky u nove xantie, kombinace cervene a bile spolu s vlastnim navrhem folii, bohuzel fotky uz tu na strankach nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: kamen22

Původně zaslal: stalmik

Tak pro upřesnění.. Rampu mi ani nikdo neměřil.. ani jsem jí neměnil s nikým.. Každopádně ŘJ v servisu stojí 32000Kč a to si koupim dejme tomu 16ramp :) No potřeboval bych na den dva půjčit nějakou jinou..

Urdemala: Petře Petříčku nepůjčil bys mi rampičku pokud ti autí drží volnoběh po ranním startu?? :aut

Ozaj mam 30% zlavu v Elite , zla sprava je ze zapalovaciu rampu tam nemaju.

Autobenex ji ma s klubovou slevou 10% za asi 6400 CZK ( verze 597073)

Sak som pisal ze v JC auto / dd auto ju maju za 6000Sk bez zlavy. Pridam ze JC auto je z ostravy takze tam ju budu mat za 5000CZk ak spravne pocitam. A Valeo urcite neni smejd.

WWW.JCAUTO.CZ staci zavolat tel.: 596 247 733-5

mob.: 724 133 673

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

protože si dělám na autě sám co jde,autí jezdí tak není třeba servis.Jen se dělají vylepšení s OK406.

Chapem. Kedy si planujes nahodit nitro? :papa Ja som okrem modreho podsvetlenia a novej hudby kupil velmi krasne elektrony Borbet 8cipove lestene a na to goodyear gumy 205/55/16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

jako rampu za 5000Kč koupim v případě že ji neseženu na vrakáči a budu vědět že je to právě tahle závada.. Logiku ta závada má zkusim splašit rampu na alespoň jednu noc a uvidíme.

Drzim palce, samozrejme ze treba skusit a potom kupit novu, nikdy som nepisal ze ti to urcite pomoze, len som daval moznosti na vyber. To co uz kazdy urobi je len na nom ale aspon ma novu nadej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: kamen22

Původně zaslal: sarkomi

protože si dělám na autě sám co jde,autí jezdí tak není třeba servis.Jen se dělají vylepšení s OK406.

Chapem. Kedy si planujes nahodit nitro? :papa Ja som okrem modreho podsvetlenia a novej hudby kupil velmi krasne elektrony Borbet 8cipove lestene a na to goodyear gumy 205/55/16

tak na to nejsem není mi 2O:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...