Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

denni světla na 406


liborius

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Palubka a osvětlení SPZ je napojeno na parkovačky a ty zase na zadní světla, takže porozpojovat to znamená zásah do elektroinstalace, navíc nepovolený.

U 406ky to vyřešili šalamounsky. Když místo propojek dáš správná relátka tak kromě potkávaček, parkovaček a zadních světel už nic jiného nesvítí. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: oddie

Palubka a osvětlení SPZ je napojeno na parkovačky a ty zase na zadní světla, takže porozpojovat to znamená zásah do elektroinstalace, navíc nepovolený.

U 406ky to vyřešili šalamounsky. Když místo propojek dáš správná relátka tak kromě potkávaček, parkovaček a zadních světel už nic jiného nesvítí. :cool:

U aut, které to mají z výroby, ano. Pokud by to někdo chtěl dodělávat, tak to už je trochu horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Vím, že už je to staré téma, ale toto jsem našel na Aukru a domnívám se, že by i 406 a nejen jí i lépe ,,sedli\". a má to homologaci ale ta cena!!!!!!!!!. Už se ví, zda-li denní světla lze používat v zahraničí např, Chorvatsku apod.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, tento problem jsem řešil taky na své 307cc a nyní již jsem to vyřešil po vzoru Audi S6, řeším to zde: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=37771&page=1#pid441879 nebo přímo na mých stránkách zde: http://www.cybertronic.vyrobce.cz/peugeot.html#jump4

[upravil dne 7.4.2008 cybertronic]

post-0-14109599806854_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Já jsem dal diodové do mřížky vedle mlhovek na nový model, ale než jsem to stihl vyfotit, tak jsem boural a dodnes tam nejsou.Jinak to vypadalo celkem fajn.Hlavně jsem to dělal , že se mi už nechtělo měnit žárovky v hlavních světlech, za ty asi 2 roky co mám svoji milovanou 406 jsem jich vyměnil asi 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo inac ja mam zarovky ve vsech svetle od vyrobi, tj 11 let stare :P

Nad dennimi svetlami som rozmyslal, lebo jazdim casto mesto kratke vzdialenosti, a nejak s tym davam dost pres hubu baterce... :(

Ale zatim neresim, nevim kam bych je u 306 dal, takze zatim si jezdim tak jak je ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...