Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání zadního skla - problém


Kamart

Recommended Posts

Původně zaslal: Kamart

Mám problém s vyhříváním zadního skla, na zadním skle mi hřejou asi jen 3 horní dráty, jde s tím něco udělat?teda kromě výměny celého skla...

taky se připojuju k otázce...ale tolik mě to netrápí že mi fungujou u mě jen tři prostřední dráty...když to použiju tak tou škvírkou trochu vidím ale jinak to nepoužívám, se radši po:rokerdívám do bočních zrcátek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takový problém mám taky.Jen,že mi nehřeje ani jedna.Okno zamlžený celý.Zkoušel jsem vodivý hliníkový lak a nic.Pak jsem ještě zkoušel měděné proužky na strany.Opět nic.Napětí tam naměřím,ale stejně mi to nevyhřívá.Tak nevím,vypadá to,že vyhřívání je hotové.Taky bych rád věděl jestli se to dá nějak opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se to postupně zhoršuje.. teď mi funguje asi polovina proužků. O vodivých lacích jsem slyšel, když se podíváte na ty proužky tak na každém který nefunguje najdete někde malinké místečko kde je přerušený.. to by mělo stačit znova obnovit. Ale ještě jsem to nezkoušel.. jestli někdo uspějete dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...