Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P-405 v naftě


dýzl

Recommended Posts

Původně zaslal: dýzl

Na co si dát pozor (mimo zadní nápravu) při koupi P-405 v naftě?Samozřejmě i mimo všeobecné věci,myslím tím specifika jen pro tento model,zda jsou nějaké.

na nic, jdi od toho, většinou se to prodává před smrtí

ale pokud na ní trváš tak si jí nech natočit studenou, to je rozhodující

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dýzl

Na co si dát pozor (mimo zadní nápravu) při koupi P-405 v naftě?Samozřejmě i mimo všeobecné věci,myslím tím specifika jen pro tento model,zda jsou nějaké.

na nic, jdi od toho, většinou se to prodává před smrtí

ale pokud na ní trváš tak si jí nech natočit studenou, to je rozhodující

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cenové ralaci,v jaké jsou tyto modely prodávané,jsou vlastně před smrtí všechny.Znám dost lidí co mají péčka (i citrony) v naftě-a všechny startují i v mrazech dobře.Měl jsem Ibizu- s prasklou hlavou a vychozeným motorem chytal v prvním roce mého vlastnictví i při -25°C ale v létě s teplý moterem bez žhavení nechytala.Takže prosím o bližší upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkec za upřesnění.V současnosti mám BX14RE-a právě zadní náprava je špatná,kola jako štafle a asi je někde prsklej blok-teče olej,když jsem ho koupil tak jsem u tom neveděl,už při koupi byly do A ale ne tolik.Osobnně sháním BX v naftě,ale polovička chce 405.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přijde mi, že plolvička je o něco rozumnější - BX je prů*er obecně, natožpak v naftě, na 405ce je míň průšvihovejch věcí, takže jednoznačně lepší volba.

Btw: jak moc na to spěcháš?? vrabci na střeše mluvili něco o tom, že možná v dohledu půjde do světa bejvalá Neonova 405ka, a to byl celkem slušnej kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Já bych to s tim BX zas tak černě neviděl. Sem tam se ještě pár kousků, který stojej zato, objeví. U BX je největší průšvih ta hydraulika, ale když je v cajku, je to super kočár a jízda s autem tohoto typu je fakt zážitek, když se jen tak vznáší nad vozovkou.....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Medvěd: Já bych to s tim BX zas tak černě neviděl. Sem tam se ještě pár kousků, který stojej zato, objeví. U BX je největší průšvih ta hydraulika, ale když je v cajku, je to super kočár a jízda s autem tohoto typu je fakt zážitek, když se jen tak vznáší nad vozovkou.....:super

Dneska jsem viděl v Bílině nádherného BX v černé barvě. Karoserie i interiér bez chyby. Odjeli v něm starší manželata.... Takovýho bych klidně koupil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sice neznám pežoty,ale lidi co je maj si je chválí.Zrovna tak citroeny.Nejporuchovější co je v těchto vozech je spojka mezi opěradlem sedáku a volantem.Pokud jim dáte co jim patří,tak jsou to spolehlivá auta-ale to platí pro všechny a pro citroeny s hydrem tuplem.Pro mefista na www.bxclub.cz je k prodeji BX 19GTi Soupapes (16V)rv89,na fotu v profilu vypadá dost dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...