Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak často si necháváte převážit kola?


Ferin007

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Ferin007

A ještě otázka. Hážete kola (gumy) zas na stejný místo, nebo to střídáte: přední dozadu, zadní dopředu? S tím, že levý doleva a pravý doprava?

Já si je neoznačuji, takže to je vždy náhodná volba :D

Nechápu - jak "náhodná volba" ?

Nevím co máš za pneu, ale většinou na pneu bývá : " směr otáčení" - nelze tedy přehodit levou za pravou bez toho abys ji sundal z disku ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Ferin007

A ještě otázka. Hážete kola (gumy) zas na stejný místo, nebo to střídáte: přední dozadu, zadní dopředu? S tím, že levý doleva a pravý doprava?

Před výměnou léto-zima je nepřevažuju - kdyby moc házely /přední/ tak to poznám na volantu.

Změna ? Já tzv"podle oliskanosti /ojetí/" - lepší dopředu - přední náhon.

Levý doprava ? Ne. To bych ji přece musel otočit na disku.

Teď jsem ale někde četl, že lepší mají být vzadu, ať máš náhon kde chceš, teda alespoň u zimáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přehazují se PP za ZP a PL za ZL ... vzhledem k tomu, že mám jen jedny disky, tak i když každoročně 2x přezouvám, tak tohle ctím.

Přehazovat kola z prava doleva a naopak prý není k nim šetrné, bo se jinak namáhá vnitřní kord. Já nevím, mě se u jeté pneumatiky (jsem ji koupil na autě), poté co jsem s ní najel 50 tkm, oddělil běhoun, ale to už doopravdy měla jen 1,8 mm vzorku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zimní jsou většinou směrové, i když je pokaždé popisuji(letní,zimní), tak vždy rozhoduje"šuplera",které jdou na přední nápravu :D

výměna jedině v kombinaci PP PZ a LP LZ , nikdy né do kříže :aut

Letní i zimní dávám převážit , těch pár penízku oželím :D

[upravil dne 12.11.07 Miku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Ferin007

A ještě otázka. Hážete kola (gumy) zas na stejný místo, nebo to střídáte: přední dozadu, zadní dopředu? S tím, že levý doleva a pravý doprava?

Já si je neoznačuji, takže to je vždy náhodná volba :D

Nechápu - jak "náhodná volba" ?

Nevím co máš za pneu, ale většinou na pneu bývá : " směr otáčení" - nelze tedy přehodit levou za pravou bez toho abys ji sundal z disku ???

Levá a pravá - to je snad jasný. Neřeším předek - zadek. Stejně se za chvíli sjedou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...