Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

serizeni svetel


komaros

Recommended Posts

cau lidi, tak sem se akorat vratil ze servisu peugeot v plzni kde sem nechal na 306 seridit svetla a sem pekne nastvanej, nic neudelali a rekli si o 500 :mad: Prej ze to nejde seridit To auto ma cira svetla(original valeo zadna replika) Poradte co mam delat?? levy svetlo mi totiz sviti trochu vys ale pravy je ok, tak to snad musi jit nejak seridit ne??:(

[Editován dne 25/2/04 komaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda nechápu, mám na 306 taky čirá světla, mimochodem jsou úplně stejná jako nečirá, takže se mohou zaměnit. Na STK mi řekli, že svítím levým moc nahoru, vytáhli nářadíčko a ihned mi ho doštelovali, holt Praha :-))) , takže se štelovat samozřejmě dá a trvá to tak pět vteřin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych nevidel problem v serizeni, ale kdyz je to po bouracce, tak jak je to udelane od klempire. Licuje ti to svetlo s blatnikem a naraznikem? Tady bych videl nejvetsi problem. To pak nesesteluje ani buh.

Co se tyce stary model versus novy, nemuze tam byt rozdil ve sklonu svetla. To je nesmysl. Vzdyt blatniky jsou stejne. Rozdil je jen v masce, narazniku a kapote ne? A jestli tam jsou jine zarovky, at se na me nikdo nezlobi, tam je rozdil pouze v paticich.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked som dal dokopy svetla, tak som ich daval nastavit; a v autorizovanom servise Peugeot. Naskor asi 15 minut vyplnali papiere, potom tak 10 minut trvalo nastavenie aj s tym ako tam vchadzali a vychadzali do arealu/dielne. a nakoniec zase cca 5 minut vyuctovanie spolu 109.60 korun

A teraz uz to teda svieti na cestu a tam, kam ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...