Sign in to follow this  
Followers 0
voštík

Problem s benzinovou pumpou

29 posts in this topic

Tak zed jsem to nedoresil...... pri sundavani hadice k benzinove pumpe se mi podarila ulomit ta plastova trubicka, kterou se vraci benzin do nadrze....... :mad:

Nevíte cim by to slo zalepit? benzin je strasny leptadlo :(

ZA RADU DEKUJI

A co mas za auto. Jestli se ti vyplati to lepit. Ja jsem menil pumpu u 205 a vysla na 900,-.

p 205 1,6 89PS..... ta pumpa je uplne v pohode, akorat me sere ten camprdlik... :(

A 900,- se mi za to teda davat nechce......

voštík: a ta pumpa je na motóru, a nébo v nádrži? Válí se mi tu ještě ten 1,6i z 309-ky, bych ti to možná i sundal... (za 900,- klidně hned :D )

oddie: dyt ruikam, ze se mi to nechce kupovat :(

makovice: no o tom epoxidu jsem taky uvazoval, ale nevim, jak je to s odolnosti proti benzinu :( nerozlepta ho ten parchant? Aby mi pak nevalil benal nekam do p...

Myslite epoxid´jako ten jak se s nim laminuje??? Tak myslim ze ten je v pohode protoze kdyz jsem si opravoval kapotaz na motorce tak jsem to pak brousil a pred strikanim odmastoval tech. benzinem a bylo to v pohode.

Kratkodobe to urcite vydrzi, ale co dlouhodobe pusobeni...????? no musim to vyzkouset..

BTW: ve stredu se jede strikat... barva je uz doma a auticko kooooonecne uplne perfektos pripravene, takze pozitri to pretahujem po vl. ose asi 5km k jednomu manikovi :-)))) ja se tak tesim!!!!!§§§

Doufam, ze to vzdycky na tu rucni brzdu ubrzdim - nema to ani pedaly, akorat volant :D

nafta sice nie je taká agresivna ako benzin, ale aj som si zalepil púzdro na palivový filter, dvojzložkovým epoxidom, a uz rok to drží uplne v pohode. Nafta mi tam do hliníka "vyžrala dieru asi 2 cm(po ocisteni)". skus možno to bude tiež v pohode.

On ten benzín epoxid nerozleptá, ale dokáže prosakovat i mikroskopickou skulinkou, pokud to někde opravdu stoprocentně nepřilne. Z toho důvodu nemám rád lepení... ale jasně, vždy záleží na konkrétním případě.

Copak na tom bude za barvu?

Oddie: Voštík mi říkal, že si to nechá dát barvou spermatu (aby si to mohl případně sám nahodit, když by to někde odřel) :D :D :D

pravda, jak jsem to videl dneska strikle tim sprycem, tak jsem uvazoval chvilku o teto prakticke barve..... :-))))

Voštík: vůbec nejlepší je mít omlácenou kraksnu natřenou štětkou - to se ti pak na silnici radši každej uctivě vyhne.

no po dnesku mam ruce jak Arnold od toho brouseni a ta prace neni vubec videt. Zitra druhy dil :) a mozna i neco barvy (dvere a tak)

Čím to děláš, pod vodou, nebo excentrou? Já když kdysi dával do laku autíčko, taky mě lakýrník prohnal... kýbl s vodou, štos papírů a jedééém - druhej den jsem se sám skoro ani nenasnídal:)

kýbl, voda, štos papírů (600, ale mozna by bylo ještě lepší 800 - 1200, ale to bych na tom strávil "mládí" No aspoň, že se to začalo konečně zase hýbat :)

BTW: A sledujete, vážení, jak se tato diskuze odklonila od tématu? :) Benzínová pumpa a lakování.......... :D

no možná dojde k tomu,že si budeme lakovat to čerpadlo! :-) nejlepší barva na auto je "auto z nerez plechu" či "alespoň pochromovaná kastle" to by bylo odlesků a oslňených spoluobčanů řidičů :-)))

Voštík: diskuze se nám od tématu odklonila, to sleduju. A taky sleduju sleduju, jak jsi hroozně ukecanej, máš zdaleka nejvíc příspěvků ze všech :) :) :)