Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sněhové řetězy P 406


vasek1

Recommended Posts

jo jo už jsem:myslim to také našel právě to jsem potřeboval zjistit tu velikost ,aby se mi tam vešli.Chci se zeptat jak to jde nasazovat,zda si to mam předem vyzkoušet něž vyrazim na hory,jak to dlouho asi trvá časově??Možná blbý otázky ale nemám stím žádnou zkušenost?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

jo jo už jsem:myslim to také našel právě to jsem potřeboval zjistit tu velikost ,aby se mi tam vešli.Chci se zeptat jak to jde nasazovat,zda si to mam předem vyzkoušet něž vyrazim na hory,jak to dlouho asi trvá časově??Možná blbý otázky ale nemám stím žádnou zkušenost?????

KED ICH KUPIS, TAK SI POSTUP PREJDI PODLA NAVODU A VYSKUSAJ TO NA SUCHU.ASPON ZO DVA RAZY KVOLI CVIKU. POTOM TO POJDE LAHKO NA BOJISKU.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

ajven- souhlas pak někde stát a koukat jak nasadit a nevědět si rady.Raději vyzkoušet i mimo aby na tebe nyní nekoukali jak na blbce.

to máš úplnou pravdu co potom dělat když bude všude sních a každej by jel okolo a ani by nezastavili jak to tu u nás chodí běžně na našich silnicích,ale já takovej naštěstí nejsem,nedávno jsme s manželkou pomáhali motorkáři z příkopu,naštěstí mu nic nebylo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...